Vianočný UV_festival 2012

0
7
views

Občianske združenie UV Vás srdečne pozýva do Malaciek na Vianočný UV_festival 2012. Príďte 14.decembra 2012 o 19. hodine nasať s priateľmi „kultúrnu vianočnú atmosféru“ do Spoločenskej sály MCK Malacky, ktorú Vám vytvoria: 

Klienti Vstúpte n.o. (Stredisko pre ľudí s mentálnym postihnutím) so svojim divadielkom a hudobné zoskupenia z letného
UV_festivalu 2012:
Millhouse 
Talentovaná bratislavská alternative – stoner rocková kapela, ktorá sa sformovala koncom roka 2007. Ma za sebou veľa koncertov, dva úspešné ročníky súťaže kapiel EMERGENZA.
Abraka Dub
Trnavsko – Dolnokrupanská kapela hrá originálnu slovenskú World music. Vytvorili si vlastný štýl „Slovak Native Reggae“, v ktorom spájajú slovenské ľudové piesne s reggae, dubom a inými štýlmi.
The Reel 
Známa Malacká nezávislá indie rocková kapela, ktorá sa sformovala v roku 1993.
Z hudby skupiny The Reel srší veľmi veľa emócií a energie.
Hudobným program ukončia kapely spoločnou Jam session.
Paralelne k tejto kultúrnej nádielke bude prebiehať predaj a prezentácia výrobkov chránenej dieľne Vstúpte n.o a Vianočný UV_bazár.
Myšlienkou Vianočného UV_bazáru je budovanie spolupatričnosti medzi ľuďmi a výmena vecí, ktorými sme sa už nasýtili a nechceme ich zničiť. Do Vianočného UV_bazáru  budú môcť návštevníci priniesť čokoľvek a čokoľvek si odniesť ako darček.
Darovať môžete ozaj všetko – od kníh, cez oblečenie, suveníry, šperky, nábytok,..
Pre návštevníkov budú prichystané výborné vianočné špeciality a vianočný punč.
Viac informácií o Vianočnom UV_festivale a jeho programe nájdete na www.uvfestival.eu
Partneri: MCK Malacky, Vstúpte n.o., Hybridus, Aureus Services
Mediální partneri:  Rádio_FM, Západoslovenská TV, hudba.sk, Malacký hlas, Malacko, festivaly.sk, Kam do mesta, imalacko.sk, citylife.sk, LPM.sk, music4u.sk, Malacké pohľady, Záhorí.sk, livemusic.sk, Slovakia travel, ezáhorie.sk, gregi.net, music-zone.eu