Dojímavé video plné lásky od kapely Sám Sebou ťa dostane!

0
26
views

Mladí talentovaní východniari  vydávajú nový singel s názvom I LOVE. Hovoríme o čoraz viac populárnej kapele Sám Sebou.

Nový singel je z pripravovaného tretieho albumu, ktorý kapela nahráva v štúdiu Randal Factory pod taktovkou Jimiho Cimbalu a Zoliho Tótha. „Pieseň sa nám osobne veľmi páči. Snáď osloví čo najviac poslucháčov“ vysvetľuje spevák skupiny. O text novej piesne sa postaral už tradične dvorný textár skupiny František Pavol, ktorý sprevádza skupinu od jej vzniku.

Pieseň je pozitívna, tanečná a veľmi chytľavá. Rýchlo sa dostane človeku do hlavy. Samozrejme to všetko dopĺňa skvelý text od Feriho.“ Dodal Matúš Fifik. O videoklip plný lásky sa postaral talentovaný Štefan Kožík.

Kapela Sám Sebou pochádza z dedinky Jamník neďaleko Spišskej Novej Vsi. Kapelu  tvoria bratia Fifikovci a ich bratranec Robo, ktorí sa už v roku 2010 dohodli spolu s textárom Ferim, že si založia kapelu a táto spolupráca funguje až dodnes. Táto formácia má za sebou napriek svojej krátkej histórii množstvo úspechov a koncertov nielen na našom území, ale aj v Česku. Sám Sebou má na konte dva radové albumy „Zrkadlo“ a „Vlastnou cestou“. Aktuálne kapela pracuje na treťom  albume, ktorého predzvesťou je aj singel „I LOVE“.