Zaujímavosti

Vieme ako prví! Predkapelou na bratislavskom koncerte Bullet for my Valentine budú slovenskí NoControl!

Článok prečítate za: 1 min.

11.4.2019 sa v bratislavskom MMC uskutoční koncert jednej z najpopulárnejších metalových kapiel súčasnosti Bullet for my Valentine, ktorá sa aj na Slovensku teší u fanúšikov veľkej obľube.

Ako už skôr na stránkach udalosti uviedla usporiadateľská agentúra Obscure Promotion, predkapely si bude management BFMV vyberať z krajiny konania koncertu. Na Slovensku výber padol na veľmi úspešného nováčika našej metalovej scény NoControl.

Gitarista kapely Jimi Cimbala: „Ponuka na spoločné vystúpenie s BFMV nás všetkých veľmi prekvapila a potešila o to viac, že sme v tomto smere nevyvíjali žiadne aktivity. Preto, keď nás kontaktovala usporiadateľská agentúra s tým, že BFMV si nás vybrali ako support pre svoj jediný slovenský koncert v rámci ich aktuálneho turné, boli sme síce zaskočení ale samozrejme sme ponuku ihneď prijali.“

V kapele NoControl v súčasnosti vrcholia aj prípravy na ich slovenské turné s kapelou Symfobia, o ktorom Vás budeme ešte podrobnejšie informovať.

„Keďže ponuka na vystúpenie s BFMV prišla naozaj nečakane, boli sme nútení tomu prispôsobiť aj termín nášho pôvodne plánovaného bratislavského koncertu, ktorý sa mal konať na druhý deň. Náhradný termín oznámime fanúšikom čoskoro“ dodáva spevák Elo Schronk.

Páčil sa Vám tento článok?

Pridajte hodnotenie kliknutím na hviezdičku

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Vieme ako prví! Predkapelou na bratislavskom koncerte Bullet for my Valentine budú slovenskí NoControl!
Pridať komentár k článku

Napíšte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top