Hľadáte niečo konkrétne?

Správy

Vieme kedy má prísť trailer pre Star Wars IX

Fanúšikovia Star Wars sú už netrpezlivý a nevedia sa dočkať nového traileru na Star Wars IX. Podľa najnovších informácií by mal trailer uzrieť svetlo sveta údajne v apríli 2019!

Disney a Lucasfilm sú v utajovaní naozaj špecialisti. Doteraz nevieme ani oficiálny názov, ale veríme, že sa ho dozvieme spolu s trailerom už v apríli. Počas posledných mesiacov fanúšikovia po celom svete špekulovali, že trailer má vyjsť na Vianoce (čo sa nestalo), alebo počas prestávky Super Bowlu.

Pomaly sa však ukazuje, že tvorcovia zrejme nemajú rovnaký model propagácie ako pri predošlých epizódach a tak nám zostáva len hádať.

Reklama

Tentokrát to však vyzerá veľmi sľubne, pretože sa práve v Apríli v Chicagu budú odohrávať veľké Star Wars oslavy. Je teda samozrejmé, že epizóda IX bude hlavným bodom a tvorcovia s najväčšou pravdepodobnosťou odhalia aj trailer a názov.

Nedostatok informácií je pre fanúšikov frustrujúci, ale apríl naozaj vyzerá dosť reálne. Star Wars epizóda IX je stále najočakávanejším filmom roku 2019 a tak si tvorcovia určite nenechajú ujsť žiadny detail.

Zaujímavosťou je, že Star Wars IX zatiaľ nemá žiadny názov, plagát a ani žiadne informácie, ktoré by odhalovali dej.

Skráť si čakanie na nové Star Wars parádnym darčekom!

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Novinky zo sveta hudby

Slovenská stálica Peter Nagy vydáva po 12-tich rokoch nový album! Novinka s názvom „Petrolej“ je optimistická, rovnako ako Peter, ktorý je autorom hudby aj textov...

Novinky zo sveta hudby

Skvelá správa pre všetkých priaznivcov inštrumentálnej gitarovej hudby. Gitarový mág Peter Emmer pred pár dňami vydal svoj nový album s názvom Other Side, ktorý...