Cinema

Vieme kedy má prísť trailer pre Star Wars IX

Článok prečítate za: 1 min.

Fanúšikovia Star Wars sú už netrpezlivý a nevedia sa dočkať nového traileru na Star Wars IX. Podľa najnovších informácií by mal trailer uzrieť svetlo sveta údajne v apríli 2019!

Disney a Lucasfilm sú v utajovaní naozaj špecialisti. Doteraz nevieme ani oficiálny názov, ale veríme, že sa ho dozvieme spolu s trailerom už v apríli. Počas posledných mesiacov fanúšikovia po celom svete špekulovali, že trailer má vyjsť na Vianoce (čo sa nestalo), alebo počas prestávky Super Bowlu. Pomaly sa však ukazuje, že tvorcovia zrejme nemajú rovnaký model propagácie ako pri predošlých epizódach a tak nám zostáva len hádať.

Tentokrát to však vyzerá veľmi sľubne, pretože sa práve v Apríli v Chicagu budú odohrávať veľké Star Wars oslavy. Je teda samozrejmé, že epizóda IX bude hlavným bodom a tvorcovia s najväčšou pravdepodobnosťou odhalia aj trailer a názov.

Článok pokračuje pod reklamou

Retro ponožky

Nedostatok informácií je pre fanúšikov frustrujúci, ale apríl naozaj vyzerá dosť reálne. Star Wars epizóda IX je stále najočakávanejším filmom roku 2019 a tak si tvorcovia určite nenechajú ujsť žiadny detail.

Zaujímavosťou je, že Star Wars IX zatiaľ nemá žiadny názov, plagát a ani žiadne informácie, ktoré by odhalovali dej.

Skráť si čakanie na nové Star Wars parádnym darčekom!

Newsletter

Odoberajte náš hudobný newsletter. Aktuálne informácie a novinky zo sveta hudby priamo do Vášho e-mailu.

Odoslaním aktivujete odber e-mailových upozornení na hudobné novinky. Odber môžete kedykoľvek zrušiť kliknutím na odkaz "chcem sa odhlásiť", ktorý nájdete v každom e-mailovom upozornení. Zadaním e-mailu súhlasíte s podmienkami.

Najčítanejšie články za 7 dní

To Top