Viac...

Virginia Buberníková: „Už jsem si přála vypadnout.“

Virginii Buberníkové je teprve 19 let, je poloviční Albánkou a v soutěži byla považována za „exotickou krásku“. V soutěži vypadla jako čtvrtá, ale i tak se můžeme těšit na její desku, kterou chystá. Jako malá se věnovala moderní gymnastice a později přesedlala na aquabelling. Přátelé v ní viděli zpěvačku, jenže ona si nevěřila. Proto jí do Superstar přihlásila její kamarádka a televize potom Ginu přepadla přímo v práci.

Co ti Superstar dala?

Superstar mi dala spoustu nových pozitivních i negativních zkušeností. Myslím si, že to je celé jedna velká životní zkušenost. Dala mi možnost poznat lidi a také mi umožnila zjistit, co ve mně vlastně je.

Když jsi při vyřazení slyšela své jméno, co ti běželo hlavou?

V tu dobu jsem už byla i ráda, protože už jsem si přála vypadnout. Bylo toho na mě už hodně, není to pro slabé povahy. Je to vážně náročné, všechen ten tlak z médií a vlastně celkově to, co se tam odehrává. Takže to byl vlastně takový dobrý pocit.

Dělali jste různé výlety, zkoušeli nové věci. Co se ti z toho líbilo nejvíce?

Nejkrásnější zážitek byl pro mě Egypt. Myslím si, že to bylo pro každého z nás, tam jsme si to užili nejvíc, jak se dalo.

Byl nějaký okamžik, který se ti vyloženě nelíbil?

Když jsem byla nemocná a chtěli mě vzbudit na Velikonoce s kýblem vody. To se mi vážně nelíbilo, každého jsem poslala pryč, aby mi dal pokoj.

Vyzkoušela sis mnoho hudebních žánrů. Který ti sedí nejvíc a který naopak nejmíň?

Tak nejsem rocková zpěvačka, takže pro mě bylo nejtěžší zazpívat Depeche Mode, je to velmi těžká věc. A nejlépe se mi zpívalo asi v semifinále od Lany Del Rey. V tom jsem se vážně našla.

Co plánuješ po Superstar?

Plánuji udělat album nebo jen nějaké písničky. Chci se totiž dál věnovat hudbě. Takže na tom budu pracovat, budu dělat na sobě a udělám něco, co se bude lidem snad líbit. Chci si vytvořit i nějaké texty a vlastní hudbu. Protože když vám někdo napíše písničku, pak to necítíte a není to ono.

Jak jsi začínala s hudbou?

Domluvila jsem si učitelku zpěvu, protože jsem na tom technicky špatně, takže se v tomto potřebuji obohatit.

Jak ovlivnila Superstar tvůj život?

Různými způsoby. Bylo to dost času, ono se to asi nezdá, ale když je v tom člověk každý den a když zažíváme každý den věci, které jsme zažívali, tak si myslím, že to člověka posilní.

A nějaký vzkaz pro fanoušky?

Chtěla bych poděkovat každému, který si na mě vzpomenul, držel palce, zpíval se mnou. Vážně si toho velmi vážím. Podpora a energie lidí je to nejlepší, co si můžu přát.

Zde se můžete podívat na kousek videa ze semifinále, o kterém si Gina myslí, že jí sedl nejvíce.


by: Mony

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!