Novinky zo sveta hudby

Víťazka Česko Slovenskej SuperStar vydala debutový album a nový singel

Víťazka piatej série speváckej súťaže Česko Slovenská SuperStar Tereza Mašková vydáva svoj debutový album s názvom Zmatená. Štúdiová nahrávka vyšla 12. júna 2020. Ešte pred tým však speváčka odpremiérovala nový singel Tažní ptáci, ku ktorému predstavila aj videoklip.

Za dva roky svojho pôsobenia na hudobnej scéne stihla Tereza Mašková vydať niekoľko úspešných singlov, ktoré sa objavujú aj na jej debutovom albume. Pri počúvaní nového albumu čaká fanúšikov zmes skladieb, ktoré vznikali pod turbulentným vplyvom mnohých elementov a Terezu ako umelkyňu výrazne formovali.

Myslela som si, že keď budem vydávať svoj prvý album, budem vyprofilovaná speváčka, ktorá vie, čo chce. Postupom času som začala zisťovať, že to nie je až také jednoduché. Páči sa mi veľa žánrov a štýlov. Preto je môj prvý album veľmi pestrý. “: vyjadrila sa Tereza Mašková k debutovému albumu.

Je na ňom všetko, čo ma baví a v každej pesničke som zanechala kus seba, svoje emócie, slzy, šťastie a radosť. Dlho som sama zo seba bola zmätená… Možno ste čakali kompaktný album. Sama som nevedela, ako to uchopiť a vôbec, čo mám robiť. A tak vznikol môj prvý album „Zmatená“, v ktorom som si veľa vecí vyskúšala a mám z toho veľkú, úprimnú radosť,”:  dodáva mladá speváčka.

To Top