Víťazná kapela The hunters nahrala v štúdiu Delay recording skladbu Krajina zázrakov!

0
48
views

Rocková formácia The Hunters vznikla na prelome rokov 2008 a 2009. Prestriedalo sa v nej zopár hudobníkov až pokým sa nevytvorila súčasná zostava v zložení Tomáš Gúcky – gitara,spev, Milan Černota – gitara, Michal Vokolek – bassgitara, spev a Marián Guzmický – bicie, ktorú v marci 2012 dopĺňa speváčka Veronika Šebeňová. Kapela ešte vo štvorici odohrala mnoho úspešných koncertov, obsadila 4. miesto spomedzi 48 kapiel na medzinárodnej súťaži – Rock me fest 2011 a v tom istom roku vyhrala Talent Nové Zámky v kategórii hudobných skupín.

Kapela The Hunters vyhrala na stránkach MUSIC ZONE súťaž v ktorej si mohli nahrať skladbu v profesionálnom štúdiu http://delaystudio.eu/.

Spýtali sme sa ich pár otázok:

Vyhrali ste súťaž kapiel 2012 na našom webe. Aký to je pocit ?

Samozrejme fantastický. Pocit víťazstva je vždy krásny, nech už ide o čokoľvek. My si toto víťazstvo nesmierne ceníme, lebo nám potvrdilo akých máme skvelých fanúšikov, ktorí nie lenže za nás hlasovali ale aj šírili túto súťaž všade, kde sa dalo a nakoniec sme získali neuveriteľný počet hlasov, čo nás veľmi teší.

Chystáte aj niečo iné okrem nahrávania skladby v Delay recording studiu ?

Pripravujeme nové skladby a cez leto plánujeme odohrať čo najviac koncertov.

Kapela do poslednej chvíle tajila o akú skladbu pôjde. Nakoniec si vyhrali skladbu Krajina zázrakov ktorú si môžete vypočuť exkluzívne na stránkach hudobného portálu MUSIC ZONE.
[audio:http://sranda.cekuj.net/wp-content/uploads/2012/09/The-Hunters-Krajina-zázrakov.mp3]