Nahrané doVíťazný návrat obľúbenej Chart Show, konkurencia výrazne zaostala
Zaujímavosti

Víťazný návrat obľúbenej Chart Show, konkurencia výrazne zaostala


Obľúbená hudobno-zábavná relácia Chart Show sa v sviatočnú stredu, 1. mája 2019, úspešne vrátila na obrazovky televízie Markíza. Divákom sa predstavila s novými atraktívnymi hosťami, jedinečnými hudobnými vystúpeniami a rebríčkom tých najlepších slovenských diskotékových hitov z 90-tych rokov.


Premiérová epizóda dosiahla v strategickej cieľovej skupine 12-54 nadpriemerný rating 8,2 % aj trhový podiel 24,0 %, a v čase vysielania výrazne porazila programy konkurencie. Film Trollovia zaznamenal na TV Joj v rovnakej cieľovej skupine trhový podiel 16,9 % a finálový priamy prenos ankety Najväčší Slovák na Jednotke RTVS trhový podiel 6,9 %.


Večer plný príjemnej hudobnej nostalgie a skvelej zábavy s moderátorkou Adelou Vinczeovou, hudobným expertom Jurajom Čurným a hosťami Petrom Marcinom, Lenkou Vavrinčíkovou a Miňom Kerešom si vychutnalo celkovo 383-tisíc divákov starších ako 12 rokov.

Druhým najsledovanejším programom dňa bola v stredu v cieľovej skupine 12-54 relácia Počasie s ratingom 8,2 % a trhovým podielom 24,2 %. Aktuálne informácie o počasí si nenechalo ujsť celkovo 491-tisíc divákov starších ako 12 rokov.


Skupina Markíza (Markíza, Doma, Dajto) bola v stredu v obchodne podstatnej cieľovej skupine 12-54 silným trhovým lídrom celodenne (share 27,0 %) aj v prime-time 19:00-23:00 (share 30,6 %).

Páčil sa Vám tento článok?

Pridajte hodnotenie kliknutím na hviezdičku

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Víťazný návrat obľúbenej Chart Show, konkurencia výrazne zaostala

Štýlové retro ponožky

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!