Koncerty

Vo vianočnom balíčku FESTÍK-a bude aj CD-čko Mira Jaroša a Spievankova!

Najveselší detský festival FESTÍK má skvelé prekvapenie! Vianočný balíček s CD-čkom ich obľúbeného Mira Jaroša alebo Spievankova k dvojdennej permanentke. Obaja títo interpreti spolu s ďalšími hviezdami tvoriacimi pre najmenších, vystúpia aj na budúcoročnom FESTÍK-u, ktorý bude ešte lepší a veselší ako tento rok. Všetci interpreti chystajú nový špeciálny program, tak na ňom deti zažijú zábavu, akú inde nenájdu. Festival bude tentoraz v nových, väčších a zelenších priestoroch Dostihovej dráhy v Petržalke. K osvedčeným atrakciám z prvého ročníka pribudnú aj skvelé novinky. Organizátori pripravujú obrovské prekvapenie pre staršie deti. Nebudú chýbať ani tanečné animácie, športové, environmentálne a edukačné aktivity, ale predovšetkým fantastická zábava. 

FESTÍK pripravil pre deti najveselší darček pod stromček! V špeciálnom vianočnom balíčku môžu dostať k detskej permanentke na oba festíkovské dni aj fantastické CD-čko.

„Dávame na výber, podľa preferencií detí. Môžu si vybrať CD-čko Mira Jaroša Tešíme sa na Ježiška, alebo Spievankovo – piesne z DVD 6 a Kráľovná Harmónia. Všetko samozrejme za zvýhodnenú cenu.  Budeme radi, ak sa deti naučia pesničky, ktoré si potom na FESTÍK-u spolu s oboma interpretmi zaspievajú. Už teraz im vieme povedať, že aj Miro Jaroš, aj Spievankovo chystajú na náš festival jedinečný program, aký inde neuvidia,“ vraví ambasádorka FESTÍK-a Katarína Šebestová z organizátorskej agentúry Evency.

„Na FESTÍK-u zahrám pesničky z nového albumu a samozrejme pridám aj obľúbené hity. Už teraz sa teším, ako budeme spolu spievať a tancovať. A nielen malí, ale aj veľkí,“ dopĺňa jej slová Miro Jaroš.

Druhý ročník festivalu prinesie viacero noviniek. Jednou z najdôležitejších je zmena miesta.

„Budeme na Dostihovej dráhe v Petržalke, v areáli, ktorý má takmer 29 hektárov a ktorý teda ponúka obrovské možnosti. Veľmi dôležité pri výbere miesta pre nás bolo aj to, že je zelený a ľudia si tam budú mať kde oddýchnuť v chládku pod stromami. Chceme, aby sa cítili dobre po celý deň. Keď sa vybláznia na hudbe, môžu zájsť na atrakcie a potom si dať piknik v tráve a oddýchnuť si. Na takom obrovskom priestore bude oveľa viac atrakcií. Veľké prekvapenie pripravujeme aj pre staršie deti,“ dodáva Katka Šebestová. 

FESTÍK je jedinečné multižánrové podujatie, ktorého cieľom je ponúknuť zábavu pre celú rodinu. Dôležitou métou organizátorov je však i to, aby bol FESTÍK dokonale bezpečný.

„Aj napriek výrazne väčším priestorom bude kapacita obmedzená, ideálne teda je, ak si ľudia kúpia lístok dopredu. Nevieme garantovať, že sa budú dať vstupenky zakúpiť aj na mieste. Ďalej chcem pripomenúť, že už vlani sme vyvinuli mobilnú aplikáciu Ťappku, ktorá okrem iného pomáha moderným spôsobom nájsť dieťa na festivale, keby sa nebodaj stratilo. Avšak teraz má našim fanúšikom slúžiť predovšetkým na získavanie najnovších informácií. Ak chcete vedieť ako prvý, čo chystáme na festival, mali by ste mať našu bezplatnú Ťappku už v mobile,“ s úsmevom uzatvára Katarína Šebestová.

Vianočný balíček FESTÍK-a bude stáť iba 9,90 eur a bude v ňom spomínané CD aj s permanentkou.

Vstupenky nájdete PRIAMO TU!

FESTÍK organizuje agentúra Evency. Druhý ročník podujatia bude 25-ho a 26-ho mája 2019 na Dostihovej dráhe v Petržalke.

To Top