Koncerty

Vojtěch Dyk a B-SIDE BAND zvou na nové turné!

Po roční odmlce se zpěvák Vojtěch Dyk a kapela B-SIDE BAND s bandleaderem Josefem Buchtou vrátí na koncertní pódia v celé České republice.

Nový stage design, který by měl pro  diváky koncertu evokovat návštěvu oblíbeného baru. Za barem přímo na pódiu bude v rámci show barman, který bude míchat koktejly.  Nový repertoár tvořený především autorskými  skladbami, ale i největšími světovými hity v novém aranžmá pro  B-SIDE BAND.

Pocta Karlu Černochovi v podobě dvou písniček. A není vyloučeno ani taneční číslo. Tohle všechno slibuje nové turné, které statuje již příští týden. A jak je vidět z videopozvánky,  turné slibuje hlavně uvolněnou  náladu, kterou přináší posezení s přáteli.

V současné době je zpěvák s kapelou v plném nasazení na zkouškách.  Prvními diváky se stanou, ti v Měšťanské besedě v Plzni 15.3. Další koncerty proběhnou například v Příbrami,  Ústí nad Labem, Hradci Králové, Pardubicích nebo ostravském klubu Garage. Tři koncerty proběhnou v brněnském Sono Centru (24.-26.4.).  V druhé polovině jarní části turné zavítá Vojtěch Dyk a B-SIDE BAND do Velkého Meziříčí, Olomouce a Luhačovic. Pražské koncerty jsou naplánovány na 10. a 11. května do karlínského Fora a do holešovické La Fabriky. Kapela s Dykem se objeví rovněž na letních festivalech  a koncerty budou pokračovat až do konce roku.

Návštevníci práve čítajú:
V Košiciach zahrá Vinny Appice Band legendárny album od Black Sabbath

V pořadí již šesté turné pořádá tradičně agentura BUJOART. Mediálním partnerem je Radio Impuls. Přesný přehled koncertů najdete na www.vojtechdyktour.cz

To Top