Hľadáte niečo konkrétne?

Zaujímavosti

Vokálna skupina For You prerobila skladbu od Camily Cabello a Shawna Mendeza

Spoločný hit Camily Cabello a Shawna Mendeza je určite top skladba tohto roka, už 6 týždňov je to najhranejšia pesnička v slovenskom rozhlasovom éteri.

Už aj na Slovensku túto skladbu prerobilo zopár interpretov, inštrumentálno – vokálne, alebo čisto inštrumentálne. Jedine vo verzii od For You nenájdete žiadne hudobné nástroje.

Skladba aj videoklip sa natáčali vo vlastnej produkcii. O nahrávanie zvuku sa postaral Milan Masiarik v spolupráci s Emilom „Esso“ Smoligom, pod mix a mastering sa podpísal Ján Zborovjan. Kameru a strih mal na starosti Kubo „Točič“ Chochula. Videoklip režíroval Andrej Mann. O oblečenie a vizáž sa postarala Jana Kočišová. Skladbu zaranžovali spolu členovia vokálnej skupiny For You.

Reklama

Vokálnu skupinu For You nie je potrebné zvlášť predstavovať. Poznáte ich aj vďaka spolupráci so Simou Martausovou, pri ktorej vznikla skladba a videoklip s názvom Nenahraditeľná.

Známi sú aj úpravou aktuálnych svetových hitov do acapella štýlu, nepoužívajú nástroje, iba hlasy. Mnohé z týchto hitov spracovali aj v podobe videoklipov, ktoré si môžete pozrieť na ich kanáli YouTube. V súčasnosti sa venujú autorskej tvorbe. Začiatkom mája 2019 vydali vlastnú skladbu Tieň.

Od septembra 2019 nasadilo Rádio Slovensko do vysielania novú zvukovú grafiku, v ktorej isto spoznáte hlasy spevákov z For You.

Reklama

V decembri 2018 vokálna skupina vydala album s názvom Seasons.

Prečítajte si tiež:

Správy

Spevák a zakladateľ legendárnej kapely Omega Kóbor János zomrel vo veku 78 rokov. Informovala o tom kapela Omega na svojom oficiálnom Facebooku. „Týmto Vám...

Správy

V stredu 10.11.2021 sa fanúšikovia legendárneho Mekyho Žbirku dozvedeli smutnú správu. Spevák nás vo veku 69 rokov navždy opustil. Zanechal nám po sebe desiatky...

Správy

Nezabudnuteľný spevák Petr Muk vydal v roku 2000 druhý sólový album Jizvy lásky, predajne najúspešnejší titul vo svojej sólovej diskografii. Práve v týchto dňoch vychádza jeho reedícia, a to...

Koncerty

Viac ako 40 mien dnes zverejnili organizátori maďarského Sziget festivalu, popri headlineroch Dua Lipa, Arctic Monkeys a Kings of Leon sú v zozname aj hviezdy...

Reklama