Kapely

Vokálna skupina FOR YOU vydala videoklip k vlastnej skladbe s názvom Open Your Eyes

Open your eyes je prvou vlastnou autorskou skladbou vokálnej skupiny For You. Speváci Nika Barľáková, Katalin Lantos Borbély, Milan Masiarik, Emil Esso Smoliga a Andrej Mann v piesni poukazujú na nespravodlivý svet okolo nás. Hlad, vojny, zisk aj za cenu ľudských životov. Napovedajú však, ako to zmeniť.

“Každý z nás by mal začať od seba. Sme síce len kvapkou v mori, ale keď sa spojíme pre dobrú vec, dokážeme zmeniť svet”, povedala o skladbe speváčka Katalin Lantos Borbély. Videoklip sa natáčal v Bratislave – Petržalke na viacerých miestach: Janíkov Dvor – depo metra a Bunker BS-8.

For You sú piati mladí ľudia, ktorí sa rozhodli spojiť svoje hlasy a bez použitia hudobných nástrojov interpretujú rôzne svetové aj domáce hity v tzv. a capella štýle.

V zložení – soprán, alt, tenor, bas a beat box neustále tvoria a pracujú na nových verziách skladieb, ako aj na skladbách autorských, ktoré spievajú na koncertoch a akciách rôzneho typu a zamerania. Samostatné koncerty, festivaly, firemné akcie, súkromné párty, svadby, večierky… to všetko sú podujatia, kde sa objavujú už zopár rokov.

Spievajú skladby, ktoré poznáte z rádia. Skladby, ktoré nestarnú. Skladby, ktoré sa nám páčia, a dúfame, že sa budú páčiť aj vám. Zaujmú vás rôzne štýly, od pomalých “slaďákov” po veselé rytmické skladby. Pop, spiritual, latino, swing, vyberiete si. V roku 2016 vydala skupina dva albumy: debutový album We sing… For You a vianočný album Merry Christmas… For You.

Pridať komentár

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top