Hľadáte niečo konkrétne?

Zaujímavosti

Vokálna skupina FOR YOU vydala videoklip ku skladbe s názvom Happy Chill

Vokálna skupina FOR YOU vydala videoklip ku skladbe s názvom Happy Chill

For You predstavuje novú autorskú skladbu Happy Chill a zároveň aj nové textové video. Po formáte textového videa siahla skupina prvýkrát.

Vokálna skupina neustále skúša nové štýly a pomaly búra presvedčenie, že bez hudobných nástrojov sa dajú spievať iba klasické skladby. Pomalá elektronická tanečná hudba v acapella štýle je niečo, čo tu ešte nebolo.

Každý z nás má predstavu svojho ideálneho dňa. Jedna z týchto predstáv sa skrýva aj v texte piesne Happy Chill. Ranné vstávanie, plánovanie dňa s cieľom čo najviac si užiť.

Reklama

S hudobným nápadom prišiel beatboxer skupiny Emil „Esso“ Smoliga, text napísal Andrej Mann a na aranži a celkovom znení skladby sa podieľali všetci členovia zoskupenia. O textové video sa postaral Kubo „Točič“ Chochula.

Vokálnu skupinu For You nie je potrebné zvlášť predstavovať. Poznáte ich aj vďaka spolupráci so Simou Martausovou, pri ktorej vznikla skladba a videoklip s názvom Nenahraditeľná.

Známi sú aj úpravou aktuálnych svetových hitov do acapella štýlu, nepoužívajú nástroje, iba hlasy. Mnohé z týchto hitov spracovali aj v podobe videoklipov, ktoré si môžete pozrieť na ich kanáli YouTube.

Reklama

V súčasnosti sa venujú autorskej tvorbe. Začiatkom mája 2019 vydali vlastnú skladbu Tieň. V decembri 2018 vokálna skupina vydala album s názvom Seasons.

Prečítajte si tiež:

Správy

Spevák a zakladateľ legendárnej kapely Omega Kóbor János zomrel vo veku 78 rokov. Informovala o tom kapela Omega na svojom oficiálnom Facebooku. „Týmto Vám...

Správy

V stredu 10.11.2021 sa fanúšikovia legendárneho Mekyho Žbirku dozvedeli smutnú správu. Spevák nás vo veku 69 rokov navždy opustil. Zanechal nám po sebe desiatky...

Správy

Nezabudnuteľný spevák Petr Muk vydal v roku 2000 druhý sólový album Jizvy lásky, predajne najúspešnejší titul vo svojej sólovej diskografii. Práve v týchto dňoch vychádza jeho reedícia, a to...

Koncerty

Viac ako 40 mien dnes zverejnili organizátori maďarského Sziget festivalu, popri headlineroch Dua Lipa, Arctic Monkeys a Kings of Leon sú v zozname aj hviezdy...

Reklama