Kapely

Vokálna skupina FOR YOU vydala videoklip ku skladbe s názvom Shallow

Článok prečítate za: 1 min.

Skladbu Shallow netreba veľmi predstavovať, jedná sa o jednu z najkrajších a najhranejších skladieb roku 2018. Napísala ju Lady Gaga spolu s Markom Ronsonom, Anthony Rossomandom a Andrew Wyattom a naspievala s Bradley Cooperom.

Tento hit zaznel vo filme Star is Born celkovo trikrát, najznámejšia scéna je, keď Jackson (Cooper) pozve Ally (Gaga) spievať na pódium.

Shallow mala veľa nominácií na Grammy Awards aj Academy Awards a z nich získala Oscara za najlepšiu pieseň.

V pôvodnom scenári filmu Star is Born sa mal Jackson utopiť, preto Gaga napísala text “I’m off the deep end watch as I dive in”. Keď sa scenár zmenil, zo skladby, ktorá zahrať na záver pri titulkoch sa stal lovesong.

Na internete je v súčasnosti možné nájsť veľmi veľa cover verzií skladby Shallow, avšak najznámejšie svetové vokálne skupiny sa zatiaľ do prerábky tohto hitu nepustili. Vokálnaskupina For You ju prespievala aj preto, lebo si ju ich fanúšikovia želali počuť nakoncertoch.

Skladba aj videoklip sa natáčali vo vlastnej produkcii. O zvuk sa postaral Milan Masiarik v spolupráci s Emilom “Esso” Smoligom, strih mal na starosti Kubo “Točič” Chochula. Skladbu zaranžovali spolu členovia vokálnej skupiny For You.

Páčil sa Vám tento článok?

Pridajte hodnotenie kliknutím na hviezdičku

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Vokálna skupina FOR YOU vydala videoklip ku skladbe s názvom Shallow
Pridať komentár k článku

Napíšte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top