Koncerty

Vstupenky na druhý koncert Eda Sheerana v Prahe sa rýchlo míňajú!

V súčasnej dobe pravdepodobne nie je na svete úspešnejší a predávanejší umelec ako Ed Sheeran. Čerstvý držiteľ Radu britského impéria, štvornásobný držiteľ Grammy a pätnásobný víťaz BRIT Awards, ktorého živé koncerty patria celosvetovo medzi najžiadanejšie akcie, vystúpi 7. júla 2019 v Prahe. Usporiadatelia očakávajú obrovský záujem desaťtisícov fanúšikov.

Napovedajú tomu nielen počty predaných vstupeniek po celom svete, ale aj Sheeranov rekord štyroch vystúpení na londýnskom štadióne Wembley, ktorý bol vôbec najväčším sólovým vystúpením bez sprievodnej kapely, aké kedy Spojené kráľovstvo videlo. Vstupenky na pražský koncert budú v predaji od 27. septembra v sieti TicketPortal a GoOut. Všetky informácie návštevníci nájdu na www.edsheeran.cz. Koncert organizuje agentúra Charmenko CZ.

Ed Sheeran do Prahy zavíta v rámci európskeho turné „Divide“ 2019. Atraktivitu koncertu určite zvyšuje aj fakt, že najpopulárnejší svetový umelec vynechá okolité štáty ako Poľsko či Slovensko. Do Českej republiky sa hudobník vracia po štyroch rokoch od svojej beznádejne vypredanej premiéry v pražskej Tisport Aréne.

Prvý oznámený koncert, ktorý bude 7. júla 2019 sa vypredal za niekoľko minút. O niekoľko dní sa Ed Sheeran rozhodol pridať ďalší koncert na 8. júla 2019.

Vstupenky na tento koncert sa pomaly ale isto vypredávajú a ak chcete na tento koncert ísť, mali by ste sa poponáhľať! Vstupenky však kupujte vždy len od oficiálneho predajcu akým je napríklad Ticketportal.sk. Vstupenky na koncert Eda Sheerana nájdete TU!

To Top