Vstupenky na koncert kapely Rammstein v Prahe sa vypredali za niekoľko minút!

0
107
views

Rammstein je nemecká industrial metalová skupina pochádzajúca z Berlína, ktorá sa začala formovať na začiatku roka 1994. Zaraďujú ju medzi industrial metalové skupiny s prvkami elektronickej hudby!

Názov skupiny je odvodený od dedinky Ramstein-Miesenbach v spolkovej krajine Porýnie-Falcko v Nemecku. Nachádza sa v nej letecká základňa americkej armády, ktorá bola 28. augusta 1988 dejiskom leteckej prehliadky, pri ktorej sa dve lietadlá typu Aermacchi MB-339 z talianskej akrobatickej skupiny Frecce Tricolori zrazili vo vzduchu!

Na základe veľmi úspešného koncertného turné, ktoré zahŕńalo aj koncerty na festivaloch v Buenos Aires alebo Chicagu, budú Rammstein pokračovať v koncertoch aj v roku 2017 a nevynechajú pri tom ani Prahu. Do hlavného mesta Českej republiky sa vrátia po takmer šiestich rokoch od svojho posledného vypredaného koncertu. Tentokrát sa však svojim fanúšikom predstavia pod šírym nebom v pražskej Eden Aréne.

Vstupenky na tento veľkolepý koncert sa vypredali v priebehu niekoľkých minút a tak fanúšikovia, ktorí si stihli kúpiť vstupenku, majú obrovské šťastie! Rammstein je jednou z mála hudobných skupín, ktoré sa po personálnej stránke od vzniku nezmenili viac než jednu dekádu. Od vzniku kapely neopustil Rammstein ani jeden člen. V Prahe vystúpia 28. mája 2017!

Tip:  Deža Ursinyho si v Banskej Bystrici pripomenú spevníkom a koncertom

Kapela Rammstein patrí už roky k najlepšiemu nemeckému hudobnému exportu. Šesťčlennej zoskupenie, ktoré odštartovalo svoju hudobnú púť v roku 1994, doposiaľ po svete predalo milióny albumov, singlov a dvd a získalo nespočetné množstvo zlatých a platinových ocenení. Najväčší obdiv svojich fanúšikov ale Rammstein zberajú na koncertných pódiách. Ich živé vystúpenia sú plné pyrotechnických efektov, obscénnych gest, vizuálnych vychytávok a predovšetkým energie.

Nenechajte si ujsť: