Hľadáte niečo konkrétne?

Správy

Vstupenky na SÚBOJ REBELOV TOUR 2018- Tublatanka & Citron si zákazníci budú musieť vymeniť!

Slovenská časť turné kapely Tublatanka a českej legendy Citron sa uskutoční v nezmenených dátumoch od 5. októbra do 2. novembra. Tí, ktorí si už lístky zakúpili, ich budú musieť z technických príčin vrátiť a vymeniť za nové. Technicky im Ticketportal vráti peniaze a okamžite si budú si môcť kúpiť nové. Platí to pre všetkých zákazníkov; tých ktorí si lístky kúpili na predajných miestach, ale aj online.

Termíny na slovenskú časť Súboj Rebelov Tour 2018 ostávajú nezmenené, meniť sa budú už zakúpené lístky. „Z technických príčin budeme musieť meniť všetky doteraz zakúpené lístky na tieto koncerty. Plníme požiadavku organizátorov, ktorý my ako distribútor nevieme ovplyvniť. Musíme sa snažiť upovedomiť všetkých zákazníkov, ktorí si už lístky kúpili, aby si mohli svoje obľúbené kapely vychutnať“ povedala Stanislava Šebeňová, marketingová manažérka spoločnosti Ticketportal. 

Výmenu lístkov spúšťa Ticketportal od 25.6.2018. „Ešte raz by som chcela upozorniť všetkých zákazníkov, že na starý lístok nebude umožnený vstup na koncert. Odporúčam si preto lístky vymeniť určite skôr. Priamo na mieste už nebude možné ich vymeniť. Veľmi nás mrzia tieto komplikácie pre fanúšikov,“ dodala Stanislava Šebeňová, marketingová manažérka spoločnosti Ticketportal. 

Ako na to?

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili. Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočku Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.

V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:

– pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) – mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

– pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, …) – mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Informácia o zmene bude dostupná na všetkých platformách Ticketportalu, to znamená na hlavnej stránke spoločnosti Ticketportal.sk, v sekcii Zmeny a zrušenia, ako aj na Facebooku a Instagrame. Mailom budú informovaní aj všetci zákazníci, ktorí si vstupenky kúpili online. 

Reklama
Reklama www.bedy.sk

Prečítajte si tiež:

Novinky zo sveta hudby

Deviatu štúdiovú platňu predznamenali dva single. Pilotný Higher Power mal svetovú premiéru na medzinárodnej kozmickej stanici, kde si ho počas online prenosu prehral francúzsky astronaut Thomas...

Správy

Najväčšia hudobná udalosť roka! V Bratislave vystúpi spevák kultovej skupiny Rammstein! Charizmatický a neprehliadnuteľný Till Lindemann to roztočí 20. januára 2022 v Incheba Expo Aréne. V rámci...

Kapely

Šieste radový album kutnohorských hard-popových Vesper je na svete a nesie lakonicky názov VI. Kapela ho pripravovala viac ako rok a producentskú taktovku vzal...

Správy

Tri roky po poslednom titule vydanom spoločne so skupinou Romanika vydáva Ildikó Kali štúdiový album. Nesie názov Zlatá panna a mal by vyjsť 22.11. 21...

Reklama