Koncerty

Vychutnaj si marcovú Havana night v Ateliéri Babylon

Článok prečítate za: 1 min.

Temperamentná hudba, na ktorú budeme tancovať, akoby zajtrajšok nemal prísť! Horúca latino párty, ktorá nás premení na Enriqueho, Mariu, Javiera, Luisu či Alejandra a vydoluje z nás vášeň a rytmus. Do víru nočnej zábavy nás vtiahne neodolateľná zmes salsy, merengue, bachaty, cha cha, rumby, samby a ďalších plnokrvných štýlov. Intenzívnu atmosféru karibskej fiesty k nám prinesie energická kapela Corcovado Salsa Club a parket s nami pozametajú DJi Mario Lopez a Raul Makina Rodriguez. Čaká nás hudba, tanec a zábava, ktorú podporia profesionálni tanečníci a tanečná animácia.

Corcovado Salsa Club (AT) – Jedna z popredných latino skupín v susednom Rakúsku zakaždým rozdivočí publikum kombináciou salsy, reggaetonu, merengue, bachaty a latino popu. Jej repertoár šikovne mixuje aranžmány populárnych melódií, súčasné hity a jej vlastné kompozície. Na čele multikultúrneho zoskupenia entuziastických muzikantov stoja talentovaní speváci z Kuby a Guatemaly.

Mario Lopez – Skúsený tanečník, ktorý sa dobre vyzná aj v hudbe, a preto nám ako DJ namieša to najlepšie, čo na temperamentné tancovanie potrebujeme. Majster Slovenska a Európy, a vicemajster sveta v salse: to sú špičkové dôkazy o jeho tanečných schopnostiach. Okrem známych projektov, súťaží a festivalov precestoval Mario je miesta ako Miami, Puerto, Rico, Kuba, Nikaragua či Costa Rica, aby ešte lepšie poznal tanec.

Raul Makina Rodriguez (CUB) – Večne usmievaný DJ, ktorý nám prinesie autentické rytmy z Latinskej Ameriky, aby sme si na parkete užili tanečný temperament. V jeho podaní nás čaká selekcia, ktorá je ako stvorená na tancovanie. Bude to explózia energie a štýlov!

15. 3. (piatok)
Štart: 21:00 hod.Ateliér Babylon
Lístky: bit.ly/HavanaNight1503
FB event: https://www.facebook.com/events/325404354758389/

VIP: limitovaný počet lístkov, vďaka ktorým môžete vstúpiť do vyhradenej zóny na balkóne Ateliéru Babylon, kde bude vlastný bar, sedenie a vyvýšený priestor pre lepší zážitok z vystúpení.

Páčil sa Vám tento článok?

Pridajte hodnotenie kliknutím na hviezdičku

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Vychutnaj si marcovú Havana night v Ateliéri Babylon
Pridať komentár k článku

Napíšte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top