Koncerty

Vychutnajte si jeseň plnú zážitkov v žilinskom Event House

Párty, oldieskové hity, koncerty, svadobné trendy aj africké trhy. To všetko na vás čaká počas jesene v Event House.

Oldies party s Darou Rolins

26. október | sobota 21:00

Aká by to bolo jeseň bez našej legendárnej oldiesky? Príďte sa vyblázniť na Oldies party s Darou Rolins už 26. októbra. Ak sa chystáte zabávať s celou partiou, vybrať si môžete aj VIP stoly s rezervačkou.

Vstupenky nájdete tu!

RAPresent 2.0

31. október | štvrtok 20:00

Projekt RAPresent spája všetky elementy pod jednu strechu. Priprav sa na comeback Separovho legendárneho albumu BULDOZÉR, koncerty a afterparty do 5:00 ráno. Vystúpia: Separ, Dame, Dj SMART a na afterke ťa rozbije svojim setom Dj Grimaso. Pred koncertmi je pripravený Meet & Greet so Separom a doprava je zabezpečená zdarma!

Vstupenky nájdete tu!

Svadobná výstava

17. november | nedeľa od 10:00

TOP svadobní dodávatelia, prehliadky svadobných šiat a oblekov, novinky, trendy a nápady na svadbu po štvrtýkrát v Event House už 17. novembra. Na výstave sa predstavia fotografi, dodávatelia svadobných koláčikov, darčekov pre hostí, make-up a starostlivosti o telo, doplnkov, výzdoby a dekorácií, tlačovín, šperkov či doplnkov.

Vstupenky nájdete tu!

Africké trhy v Žiline

24. november | nedeľa od 10:00

Exotické čerstvé aj sušené ovocie, diaľkami voňavé korenie, skvelé oriešky, grilované ovocie a smoothie, kvalitná káva a kakao. To všetko nájdeš na Africké trhy v Žiline 24. novembra v Event House. Príďte si vychutnať viacero druhov banánov, sladké mango, marakuju a ananás, maslové avokádo, voňavú papáju, neodolateľné dračie ovocie a dokonca aj čerstvé kakaové bôby.

Vstup voľný.

Kali & Peter Pann

29. november | piatok 20:00

Po vypredanom koncerte na jar prichádza Kali & Peter Pann so svojou exkluzívnou show opäť do nášho Event House 29. novembra.

Vstupenky nájdete tu!

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Košík Produkt odstránený Späť