Koncerty

Vychutnajte si jeseň plnú zážitkov v žilinskom Event House

Párty, oldieskové hity, koncerty, svadobné trendy aj africké trhy. To všetko na vás čaká počas jesene v Event House.

Oldies party s Darou Rolins

26. október | sobota 21:00

Aká by to bolo jeseň bez našej legendárnej oldiesky? Príďte sa vyblázniť na Oldies party s Darou Rolins už 26. októbra. Ak sa chystáte zabávať s celou partiou, vybrať si môžete aj VIP stoly s rezervačkou.

Vstupenky nájdete tu!

RAPresent 2.0

31. október | štvrtok 20:00

Projekt RAPresent spája všetky elementy pod jednu strechu. Priprav sa na comeback Separovho legendárneho albumu BULDOZÉR, koncerty a afterparty do 5:00 ráno. Vystúpia: Separ, Dame, Dj SMART a na afterke ťa rozbije svojim setom Dj Grimaso. Pred koncertmi je pripravený Meet & Greet so Separom a doprava je zabezpečená zdarma!

Vstupenky nájdete tu!

Svadobná výstava

17. november | nedeľa od 10:00

TOP svadobní dodávatelia, prehliadky svadobných šiat a oblekov, novinky, trendy a nápady na svadbu po štvrtýkrát v Event House už 17. novembra. Na výstave sa predstavia fotografi, dodávatelia svadobných koláčikov, darčekov pre hostí, make-up a starostlivosti o telo, doplnkov, výzdoby a dekorácií, tlačovín, šperkov či doplnkov.

Vstupenky nájdete tu!

Africké trhy v Žiline

24. november | nedeľa od 10:00

Exotické čerstvé aj sušené ovocie, diaľkami voňavé korenie, skvelé oriešky, grilované ovocie a smoothie, kvalitná káva a kakao. To všetko nájdeš na Africké trhy v Žiline 24. novembra v Event House. Príďte si vychutnať viacero druhov banánov, sladké mango, marakuju a ananás, maslové avokádo, voňavú papáju, neodolateľné dračie ovocie a dokonca aj čerstvé kakaové bôby.

Vstup voľný.

Kali & Peter Pann

29. november | piatok 20:00

Po vypredanom koncerte na jar prichádza Kali & Peter Pann so svojou exkluzívnou show opäť do nášho Event House 29. novembra.

Vstupenky nájdete tu!

To Top