Kapely

Vychutnajte si krásy Slovenska v novom videoklipe kapely Sám Sebou

Kapela Sám Sebou, ktorá pochádza z východného Slovenska v týchto dňoch vydáva nový singel s názvom Každé ráno. Svieža tanečná skladba v sebe ukrýva krásnu myšlienku.

“Skladba Každé ráno vznikla niekedy na začiatku roka a rodila sa veľmi prirodzene a rýchlo. Chceli sme, aby skladba bola živá, tanečná, s jednoduchým refrénom. Myslím, že sa nám to podarilo a pieseň má už teraz za krátky čas skvelé ohlasy, z čoho sa veľmi tešíme. Už sa nevieme dočkať, kedy ju zahráme naživo svojim fanúšikom a poriadne sa na ňu vyskáčeme.” vyjadril sa ku skladbe spevák Matúš Fifik.

“Chceli sme, aby skladba od začiatku postupne rástla a po refréne prišla živá tanečná pasáž, ktorá sa ihneď vryje do ucha. Randy skladbu opäť výborne pozdvihol na vyšší level a dal jej veľmi kvalitný sound. Pevne veríme, že túto našu snahu poslucháči ocenia.” hovorí frontman kapely Matúš Fifik.

“Spolu s chalanmi sme dostali nápad, že do klipu zahrnieme naše polovičky a vyberieme sa s nimi do prírody. Navštívili sme krásne miestna u nás na Spiši ako Spišský hrad, Tomašovský výhľad a výhliadkovu vežu na Odorici. Vznikli z toho skvelé zábery, ktoré sme ešte obohatili o text piesne. Slovensko je veľmi krásna krajina a tak sme to chceli do nášho vizuálu zahrnúť. Všetkým fanúšikom odporúčam tieto miesta navštíviť, niekedy si ani neuvedomujeme, aké bohatstvo máme doma na Slovensku.”  dodal na záver Matúš Fifik.

Kapela Sám Sebou pochádza z obce Jamník a na konte má už 3 štúdiové albumy. Medzi ich najväčšie hity patria skladby ako Znova sa zamiluj, V štastí aj neštastí, Mám ťa rád, Na čom záleží a mnohé ďalšie. Väčšina z ich hitov dosiahla na YouTube miliónové videnia. Kapela Sám Sebou momentálne pracuje na ďalšom materiály a pripravuje album, ktorý plánuje vydať ešte tento rok.

To Top