Vychutnajte si Roxette tribute v Bratislave posledný krát v tomto roku!

0
8
views

Slovenská skupina Roxette tribute Vás pozýva na posledný Bratislavský koncert v tomto roku. Koncert sa uskutoční 10. novembra 2012 o 21:00 v Bratislavskom Zbrojnoš MUSIC pube. Pub sa nachádza hneď pod Michalskou bránou, vedľa vchodu na Michalskú vežu.

Roxette Tribute je hudobná skupina, ktorá hrá najväčšie hity legendárnej švédskej skupiny Roxette. Ponúkame vám jedinečný zážitok. Dvojhodinový koncert najznámejších hitov, ktoré oživia váš klub, párty či oslavu. Všetky skladby sú hrané na živo v rockových, alebo unplugged úpravách. Zloženie skupiny – spev, dve elektrické a akustické gitary, basgitara, klávesy, bicie.

Skupina Roxette-tribute vznikla v prvej polovici roku 2011 na podnet Romana, ktorý na tento projekt oslovil Tibora. Po prvých skúškach prizvali ďalších skúsených muzikantov Adama a Ela a po viacerých zmenách v obsadení speváckeho postu a experimentovaní vznikla konečná zostava, ktorú na koniec doplnila mladá krv speváčky Nikol a Romana spolu s gitarisltom a spevákom Lukášom. Pôvodným zámerom bolo hrať hity skupiny Roxette v unplugged úpravach, avšak po prvých koncertoch sme začali uvažovať nad rozšírením repertoáru aj o rockové verzie. Dnes ponúkame vystúpenie hlavne rockové poprípade aj unplugged. Všetko je závisle od vašej požiadavky, alebo od prostredia, v ktorom hráme.

http://roxette-revival.sk/

http://www.facebook.com/RoxetteRevival