Hľadáte niečo konkrétne?

Správy

Vychutnajte si ten pravý zvuk na reproduktore Marshall Stockwell II

Značku Marshall určite netreba nikomu predstavovať. Velikán vo výrobe gitarových zosilovačov, ktoré používajú najväčšie hudobné legendy sveta sa rozhodol priniesť svoj zvuk aj do obývačiek hudobných fanúšikov. Vďaka kompaktnému reproduktoru Marshall Stockwell II si odteraz môžete zobrať kvalitný zvuk kamkoľvek.

Bluetooth reproduktor Marshall Stockwell II prehrá akýkoľvek zvuk vo frekvenčnom pásme od 60 Hz až do 20000 Hz. Zabudovaná batéria vydrží reproduktor napájať až 20 hodín a výkon 20 W zase zaručí príjemné hudobné ozvučenie menšej miestnosti. Hudbu si tak môžete vychutnať aj so svojimi kamarátmi na domácej párty alebo menšej záhradnej grilovačke.

O konektivitu medzi reproduktorom a zariadením, cez ktoré chcete prehrávať hudbu sa postará spoľahlivé Bluetooth pripojenie vo verzií Bluetooth 5.0, ktoré má dosah 10 metrov. Rozmery reproduktoru sú 18 x 7 x 16,1 cm a hmotnosť 1,38 kg. Nejedná sa síce o najľahší bezdrôtový reproduktor, ale väčšiu hmotnosť vyrovná práve dokonalý zvuk, ktorý budete chcieť mať stále so sebou.

Reklama
Sima Martausová si po svadbe zmenila umelecké meno a predstavuje novú skladbu Slovo chlapa

Bluetooth reproduktor Marshall Stockwell II je vybavený stereo zvukom Blumlein a tak zaručuje reprodukciu hudby do všetkých smerov pre ešte väčší hudobný zážitok. Reproduktor je odolný proti striekajúcej vode so stupňom krytia IPX4. Nemusíte sa tak báť zobrať si ho aj ku bazénu alebo na plážovú párty.

Veľkou výhodou reproduktoru Marshall Stockwell II je aj to, že si finálny zvuk môžete upraviť podľa vašich predstáv. Na hornom paneli reproduktoru sa totiž nachádza trojica potenciometrov, ktorými si viete nastaviť basy, výšky a hlasitosť hudby. Vďaka tomu nastavíte zvukový výstup presne podľa situácie a druhu prehrávanej hudby.

Gitarový mág Peter Emmer vydáva nový album Other Side

Reproduktor má však ešte jednu výnimočnú funkciu a tou je technológia rýchleho nabíjania. Za 20 minút totiž nabijete reproduktor až na 6 hodín prehrávania hudby. Plnú kapacitu, čiže 20 hodín prehrávania dosiahnete za 5 hodín nabíjania. Pri silnom výkone a zvukovom výstupe, ktorý sa dá s reproduktorom Marshall Stockwell II dosiahnuť, je to veľmi slušné a vďaka indikátoru batérie sa vám už nikdy nestane, že by ste batériu zabudli nabiť.

Reklama

Marshall Stockwell II je výnimočný reproduktor, ktorý ocenia hlavne fanúšikovia značky Marshall. Zvuk, ktorý z neho vychádza je naozaj na vysokej úrovni a čerešničkou na torte je možnosť nastavenia basov a výšok.

Na Colors of Ostrava 2022 prídu aj The Killers, Martin Garrix a speváčka LP

Kľúčové vlastnosti reproduktoru Marshall Stockwell II:

  • Bluetooth 5.0
  • Silný výkon 20 W
  • Bass-reflex
  • Zosilovač triedy D pre basový a výškový reproduktor
  • Ovládacie prvky pre hlasitosť, basy a výšky
  • Indikátor stavu batérie
  • Až 20 hodín prehrávania hudby
  • Rýchle nabíjanie

Reproduktor Marshall Stockwell II hodnotíme ako veľmi kvalitný bezdrôtový reproduktor, ktorý má špičkový zvuk a klasický Marshall dizajn pre všetkých milovníkov týchto kultových hudobných aparatúr.

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Zaujímavosti

Prenosný reproduktor RAZE 4 Origin od značky Niceboy vám bude robiť spoločnosť doma aj vonku – je odolný proti vode aj prachu a na...

Správy

Obľúbená značka Niceboy prednedávnom predstavila nový bezdrôtový reproduktor Niceboy RAZE 3 Guru, ktorý je vhodný do interiéru aj exteriéru. Reproduktor je síce menších rozmerov,...

Správy

Značka Niceboy ďalej rozširuje svoje audio portfólio. Aktuálne predstavila nové športové slúchadlá HIVE bones. Hlavnými prednosťami HIVE bones sú: špeciálna technológia Bone conduction pre...

Správy

Hľadáte nejaký super darček na blížiaceho sa Valentína a chcete si šplhnúť u vášho gitaristu/gitaristky? Tak určite čítajte tento článok! Našli sme pre vás pár...