Koncerty

Vyhraj 3×2 lístky na CLEAN BANDIT do Serede! Príde aj Óčko s DJ Mairee a DJ Roxtar

Projekt IN CASTLE prináša počas letných mesiacov open-air koncerty známych zahraničných i slovenských hudobníkov do nádherného prostredia Zámockého parku a Amfiteátra v Seredi. 9. augusta sa môžete tešiť na skvelý večer plný aktuálnej hudby svetovej kvality!

Hudobná televízia Óčko, Rádio Expres, DK Sereď a Agentúra KVAS vás pozývajú na koncert britskej špičky svetového popu, skupiny Clean Bandit a prvú Óčko Party na Slovensku, na ktorej zahrajú DJ Mairee (SK) a DJ Roxtar (CZ).

Hudba známej britskej skupiny Clean Bandit prináša strhujúce spojenie elektropopu, tanečného popu, klasického crossoveru a vážnej hudby. Trio okamžite zaujalo debutovým albumom New Eyes z roku 2014. Singel Rather Be (feat. Jess Glynne) ich v roku 2014 vystrelil na najvyššie priečky svetových hitparád a predajov.

Clean Bandit vo svojich piesňach prinášajú množstvo zaujímavých vokálnych spoluprác. Podľa obrovskej sledovanosti videoklipov publikum „Čistotného Banditu“ miluje snáď všetky „jeho“ rádiové hity. Svedčia o tom takmer dve miliardy videní skladby Rockabye s hlasmi rappera Seana Paula a speváčky Anne-Marie, alebo napríklad aj pieseň Symphony so švédskou speváčkou Zarou Larsson, ktorú si diváci vypočuli viac ako 650-miliónkrát.

Clean Bandit priebežne zverejňujú dokonalé popové single a aktívne koncertujú. Vydanie druhého albumu majú vraj v pláne v tomto roku.

VYHRAJ 3X2 LÍSTKY na koncert Clean Bandit + Óčko Party (DJ Mairee/DJ Roxtar)


Ako? Stačí ak budeš zdieľať na Facebooku (verejne) tento

>>>> N Á Š  P O S T  <<<<
a tagneš priateľa s ktorým na koncert pôjdeš.


Výhercov uverejníme 5.augusta na www.music-zone.eu

To Top