Koncerty

VYHRAJ 5×2 permanentky na Rockfest Nitrianske Rudno 2018!

VELKÝ POZOOOOR!!! Práve na našom Instagrame štartujeme veľkú súťaž o 5×2 dvojdňové lístky na festival Rockfest Nitrianske Rudno 2018!!! Končíme už za 2 dni, pravidlá sú veľmi jednoduché! Klikaj a vyber sa na festival!

Podmienky sú jednoduché:

– napíš do komentáru pod fotku na akú kapelu sa najviac tešíš
– tagni svojho kamaráta s ktorým pôjdeš
– odoberaj @musiczoneeu a @rockfestrudno na Instagrame!! 🤗

Rockfest Nitrianske Rudno otvára svoje brány už 10. a 11. augusta 2018 o 12:00 hod. a vy si môžete vychutnať dva dni plné rockovej muziky a 20 kapiel, ktoré Vás dostanú do tej správnej rockovej nálady! 

Nezabudnuteľnú festivalovú atmosféru Vám ponúknu kapely: Horkýže Slíže, Smola a Hrušky, Heľenine Oči, AYA, Zoči Voči a mnohé ďalšie. Z bohatého programu si určite vyberie každý rockový fanúšik, či fanúšik kvalitnej slovenskej hudby. Festival sa bude konať v kempingu len 12 km od Bojníc. Príďte si vychutnať nezabudnuteľnú rockovú, festivalovú atmosféru a strávte čas v malebnej prírode.

Nitrianske Rudno sa nachádza len 12 km od Bojníc. V areáli sa pravidelne konajú športové, kultúrne a hudobné podujatia ako motozrazy, stretnutia veteránov a iné. V tomto ročníku čakajú návštevníkov aj sprievodné podujatia:  Divmny escape prives, športové aktivity v areáli, púťové atrakcie, chill-out zóna STOCK, maľovanie rockerských masiek na tvár, bohatý výber občerstvenia a nápojov.

SÚŤAŽ O 5X2 LÍSTKY NA ROCKFEST NITRIANSKE RUDNO 2018


Pridať komentár

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top