Vyhraj lístky na rockové festivaly pre seba a svoju partiu počas celého leta!

0
8
views

Jedinečná rocková show spojená s koncertami, rockovými diskotékami a súťažami o voľné lístky na festivaly a koncerty počas leta 2016. Hlavným programom je možnosť vyhrať voľné lístky na najväčšie festivaly a koncerty na Slovensku, v Čechách, v Rakúsku a v Poľsku počas leta 2016.

Sú sprevádzané rockovou diskotékou s DJ-mi z rádia Rocková Republika. Exkluzívne vstupenky na toto podujatie zabezpečuje spoločnosť Eventim.sk, ktorá patrí k najväčším predpredajovým spoločnostiam na Slovensku a v Európe. Program každej EVENTIM ROCK NIGHT spočíva vo vystúpení rockovej kapely, po ktorej bude rocková diskotéka s DJ-jom. Počas tejto rock diskotéky budú rôzne malé súťaže.

Prvú EVENTIM Rock Night odpálime spoločne s kapelou Poison Candy (baby Vás dostanú do správneho rockového varu) v prestávke sa bude súťažiť s Rockovou Republikou. Po koncerte Na Vás budú čakať ďalšie súťaže a na začiatku Rockovej Párty s DJ Woodee vylosujeme troch víťazov (2x dva lístky na NOVA ROCK a dva lístky na STEEL FESTIVAL).

Hlavným bodom programu bude losovanie výhercu o voľné lístky na vybraný festival alebo koncert. Losovanie bude prebiehať spomedzi platných súťažných lístkov. Tie dostanú návštevníci pri vstupe a bude potrebné na nich zodpovedať tri súťažné otázky. Odpovede na tieto otázky budú k dispozícii na stránkach www.flame.sk, www.eventim.sk a www.rockovarepublika.sk.