Viac...

Vyhraj s GUITARSHOP gitaru Fender v hodnote 529 eur!


GUITARSHOP vyhlasuje súťaž o gitaru Fender v hodnote 529 eur, ktorá sa dostane do rúk jedného štastlivca, ktorého vyžrebujeme už 10.11.2017!


Vyhrať akustickú gitaru Fender nebolo nikdy jednoduhšie! Stačí ak do formulára nižšie zaregistrujete svoju mailovú adresu a dáte LIKE nášmu Facebooku a štastie sa môže usmiať práve na Vás! Hráte na gitare a potrebujete nový nástroj, alebo sa chcete naučiť hrať na gitare? V tom prípade je táto súťaž pre Vás ako stvorená!


GUITARSHOP sa nachádza už dlhé roky na jednej z prvých hudobných ulíc v Bratislave na Medenej ulici č. 16. Príďte si vychutnať vôňu kvalitného dreva a krásnych gitár do priestorov GUITARSHOPU od pondelku do piatku od 10:00 do 18:00 a v sobotu od 9:30 do 12:00 hod. V predajni na Vás čaká veľká ponuka hudobných nástrojov, gitár, basgitár, huslí a príslušenstva značiek Dowina, Cort, Gretsch, Fender a mnohých ďalších.

[maxbutton name=”Gitarové príslušensto button”]

Zaregistrujte sa ešte dnes a ste zaradený do žrebovania o gitaru Fender!


Stačí ak dáte LIKE stránke Dowina Guitars a zaregistrujete svoju mailovú adresu:

Podmienky súťaže:

 1. Vyhlasovateľom súťaže je spoločnosť DOWINA, ktorej sídlo je na Istrijská 76, 841 07 Bratislava.
 2. Súťaž je určená pre obyvateľov Slovenska vo veku od 13 rokov a starších okrem zamestnancov spoločnosti DOWINA a GUITARSHOP a ich blízkych príbuzných, alebo ľudí inak spojených so spoločnosťou.
 3. Súťaž nevyžaduje žiadny vstupný poplatok ani žiadny nákup potrebný pre zaradenie do súťaže. Vstupom do tejto súťaže účastník súhlasí s podmienkami súťaže.
 4. Do súťaže sa môže osoba prihlásiť iba raz. Všetky duplicitné pokusy budú diskvalifikované a zmazané.
 5. Do súťaže sa prihlásite kliknutím na tlačidlo LIKE (páči sa mi to) a zaregistrovaním Vašej e-mailovej adresy do formulára.
 6. Žrebovanie súťaže prebehne dňa 10. novembra 2017. Po tomto termíne nebudú povolené žiadne ďalšie registrácie a prihlasovania do súťaže.
 7. Vyhlasovateľ súťaže si vyhradzuje právo zrušiť, alebo zmeniť súťaž a jej podmienky bez predošlého upozornenia v prípade akýchkoľvek nepredvídateľných situácií.
 8. Registrovaním Vášho e-mailu do súťaže súhlasíte s tým, že Vám spoločnosť DOWINA a GUITARSHOP budú do Vašej e-mailovej schránky odosielať novinky – newsletter.
 9. Víťaz sa vyžrebuje náhodným výberom, ktorý bude vygenerovaný počítačovým programom.
 10. Víťaz bude informovaný e-mailom, ktorý zadal pri registrácií do súťaže.
 11. Registráciou do súťaže súhlasíte s týmito podmienkami.

Páčil sa Vám tento článok?

Pridajte hodnotenie kliknutím na hviezdičku

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:


Štýlové retro ponožky

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!