Hľadáte niečo konkrétne?

Správy

Vyhraj s GUITARSHOP gitaru Fender v hodnote 529 eur!

GUITARSHOP vyhlasuje súťaž o gitaru Fender v hodnote 529 eur, ktorá sa dostane do rúk jedného štastlivca, ktorého vyžrebujeme už 10.11.2017!

Vyhrať akustickú gitaru Fender nebolo nikdy jednoduhšie! Stačí ak do formulára nižšie zaregistrujete svoju mailovú adresu a dáte LIKE nášmu Facebooku a štastie sa môže usmiať práve na Vás! Hráte na gitare a potrebujete nový nástroj, alebo sa chcete naučiť hrať na gitare? V tom prípade je táto súťaž pre Vás ako stvorená!

GUITARSHOP sa nachádza už dlhé roky na jednej z prvých hudobných ulíc v Bratislave na Medenej ulici č. 16. Príďte si vychutnať vôňu kvalitného dreva a krásnych gitár do priestorov GUITARSHOPU od pondelku do piatku od 10:00 do 18:00 a v sobotu od 9:30 do 12:00 hod. V predajni na Vás čaká veľká ponuka hudobných nástrojov, gitár, basgitár, huslí a príslušenstva značiek Dowina, Cort, Gretsch, Fender a mnohých ďalších.

Reklama

[maxbutton name=“Gitarové príslušensto button“]

Zaregistrujte sa ešte dnes a ste zaradený do žrebovania o gitaru Fender!

Stačí ak dáte LIKE stránke Dowina Guitars a zaregistrujete svoju mailovú adresu:

Reklama

Podmienky súťaže:

 1. Vyhlasovateľom súťaže je spoločnosť DOWINA, ktorej sídlo je na Istrijská 76, 841 07 Bratislava.
 2. Súťaž je určená pre obyvateľov Slovenska vo veku od 13 rokov a starších okrem zamestnancov spoločnosti DOWINA a GUITARSHOP a ich blízkych príbuzných, alebo ľudí inak spojených so spoločnosťou.
 3. Súťaž nevyžaduje žiadny vstupný poplatok ani žiadny nákup potrebný pre zaradenie do súťaže. Vstupom do tejto súťaže účastník súhlasí s podmienkami súťaže.
 4. Do súťaže sa môže osoba prihlásiť iba raz. Všetky duplicitné pokusy budú diskvalifikované a zmazané.
 5. Do súťaže sa prihlásite kliknutím na tlačidlo LIKE (páči sa mi to) a zaregistrovaním Vašej e-mailovej adresy do formulára.
 6. Žrebovanie súťaže prebehne dňa 10. novembra 2017. Po tomto termíne nebudú povolené žiadne ďalšie registrácie a prihlasovania do súťaže.
 7. Vyhlasovateľ súťaže si vyhradzuje právo zrušiť, alebo zmeniť súťaž a jej podmienky bez predošlého upozornenia v prípade akýchkoľvek nepredvídateľných situácií.
 8. Registrovaním Vášho e-mailu do súťaže súhlasíte s tým, že Vám spoločnosť DOWINA a GUITARSHOP budú do Vašej e-mailovej schránky odosielať novinky – newsletter.
 9. Víťaz sa vyžrebuje náhodným výberom, ktorý bude vygenerovaný počítačovým programom.
 10. Víťaz bude informovaný e-mailom, ktorý zadal pri registrácií do súťaže.
 11. Registráciou do súťaže súhlasíte s týmito podmienkami.
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Správy

Elektrická gitara zmenila dejiny hudby. (Nielen) rockoví gitaristi ako Eddie Van Halen či Jimi Hendrix sa vo svojej najlepšej ére rovnali bohom. Ak chcete...

Novinky zo sveta hudby

Frontman nemeckej skupiny Rammstein Till Lindemann vydal novú sólovú pieseň. Ide o starú vojenskú baladu Любимый город „milované mesto,“ ktorá je naspievaná v ruštine...

Novinky zo sveta hudby

Legendárna slovenská kapela Horkýže Slíže využíva „nútenú“ pauzu od koncertovania na tvorbu nového materiálu. Podľa slov speváka Kuka pôjde o pokračovanie albumu Alibaba a...

Novinky zo sveta hudby

Francúzska progresívna death metalová kapela Gojira prichádza s novinkou, ktorá ašpiruje na najlepší metalový album roka. V poradí siedmy štúdiový album má názov Fortitude a obsahuje jedenásť...

Reklama