Vyhrajte lístky na Country Fest Bohunice pre celú rodinu!

0
13
views

Countryfest je medzinárodný hudobný festival pre celú rodinu zameraný na žánre country, bluegrass, folk, akustická hudba a príbuzné žánre!

Okrem kvalitného hudobného programu, kde budete môcť vidieť okrem českých a slovenských interpretov ako napr. Čechomor, Franta a Vojta Nedvědi, Pavol Hammel, Slniečko, Bukasový Masív a mnohích ďalších aj pravých amerických spevákov ako napr. Willie Jones alebo WestWend. Okrem hudobného programu sa počas víkendu udeje množstvo sprievodných podujatí, kde sa môžu zabaviť dospelí, ako i ich ratolesti.

Podmienky súťaže sú veľmi jednoduché. Stačí ak dáte tento príspevok zdielať na Vašom Facebooku (tlačidlo share nájdete pod týmto článkom) a do komentárov pod článkom napíšete aspoň jednu skladbu od Čechomoru, Bratov Nedvědovcov alebo Pavla Hammela

Dvoch z Vás, ktorí získajú 3 vstupenky na festival Country Fest Bohunice vyžrebujeme už 25. júla 2016! 

Gratulujeme víťazom! 

Budeme Vás čoskoro kontaktovať na Facebooku.

winners

Od vzniknutia tohto článku používame už iný systém komentárov, a tak Facebook komentáre pod príspevkom už nie je vidieť. Nový systém používame pri súťaži Vyhraj 2×2 vstupenky na festival Rock pod Kameňom 2016, do ktorej sa môžete zapojiť.