Kapely

Vypočujte si emotívnu novinku od kapely Sám Sebou

Hudobná skupina z východného Slovenska vydáva singel s názvom Príbeh. Pieseň poteší všetkých zaľúbencov a kapela ju hodnotí za jednu z najosobnejších piesní, ktorú kedy vydali. 

Po úspešných predošlých singloch prichádza skupina s novinkou Príbeh. Pieseň má opäť iný charakter, ako sme u kapele Sám Sebou zvyknutý. Je veľmi pokojná, emotívna a spevák skupiny ukázal tentokrát svoju nižšiu polohu hlasu.

„Skladba Príbeh je výpoveď toho, ako som sa spoznal so svojou snúbenickou Luckou. Je písana príbehovo, keď sme sa pred niekoľkými rokmi spoznali na intráku a dej pokračuje až dodnes. Pre mňa to je najosobnejšia vec, ktorú som kedy napísal, preto mám k nej veľmi hlboký vzťah. Verím, že poslucháči tento úprimný príbeh o nás dvoch ocenia a že si pieseň obľúbia.” Hovorí Matúš Fifik.

O produkciu piesne sa už tradične postaral spevák kapely Sám Sebou spolu s uznávaným producentom Randym Gnepom z BASEM3NT recording studia. 

“Pieseň je veľmi jednoduchá a tentokrát sme zvolili zvukový minimalizmus. Celý singel je postavený na gitare, ktorá je obohatená jemnou produkciou. Randy opäť odviedol skvelú prácu a pieseň výborne doplnil o svoje skvelé nápady.” pokračuje Matúš. 

Nová skladba vychádza aj s videoklipom o ktorý sa postarali chalani z Newill media agency. 

„Dostali sme nápad, že nahráme jednoduchý videoklip, kde pieseň zaspievam prítomnému publiku. Našli sme krásne priestory Mestského divadla v Levoči, komparz ľudí a natáčanie mohlo začať. V klipe si hlavnú rolu zahrala aj moja snúbenica Lucka. Veľmi sa z tohto singlu tešíme, tak pevne veríme, že sa fanúšikom bude páčiť.“  dodal Matúš Fifik.

Kapela Sám Sebou predstaví svoju novinku aj na svojich 3 jarných klubových koncertoch a to: 

25.3.2020 – Brno – Eleven club
27.3.2020 – Poprad – Rock fabric
3.4.2020 – Nitra – Music a Cafe

To Top