Zaujímavosti

Vypočujte si letný hit kubánskeho tria a slovenskej speváčky!

Európska formácia CUBANAZO a speváčka z Košíc Veronika Hale majú úspech v celej Európe so svojím aktuálnym singlom ,,Hola Mi Amor,,. Singel nenecháva kľudným nikoho. Rádiá v celej Európe majú o singel záujem. Napr. rádio Expres (SK) na svojom webe uvedlo, že vznikol HIT. Čo samozrejme teší kapelu Cubanazo aj speváčku Veroniku Hale. 

Pritom samotná spolupráca medzi kapelou a speváčkou nebola vobec plánovaná a spomínaný singel vznikol za viacmenej vtipných podmienok.

Speváčka Veronika Hale bola dohodnutá s Alexom (člen kapely Cubanazo), že má na neho počkať v nahrávacom štúdiu. Ako prišla do nahrávacieho štúdia, stretla tam Josého (člen kapely Cubanazo). Po chvíli zistla, že José nevie po  slovensky, ani česky a hovorí len vo svojom rodnom jazyku, čo je  španielčina, a naopak Veronika Hale španielčinu neovláda.. 

Samote čakanie na Alexa sa pretiahlo na pár hodńn a behomm týchto chvíl začal v štúdiu vznikať aktuálny singel ,,Hola Mi Amor,,. Veronika Hale sa s Josém dorozumievala cez Google prekladač a za pár hodin bolo hotovo. Singel byl na svete a to ani v tej dobe nikto netušil, aký bude mať úspech celou Európou

Tito traja chlapci si svoju hudbu produkujú sami a je to poznať aj na ich koncertných vystúpeniach, na ktoré s nimi jazdíí aj Veronika Hale. Každý koncert dodáva nielen fanúšikom veľa energie.  CUBANAZO tak doslova roztancujú každú akciu, každé námestie.

FavoriteLoadingUložiť do obľúbených

Štýlové retro ponožky
To Top