Kapely

Vypočujte si nový singel kapely Sematam, ktorý pripomína Bruna Marsa

Nitrianska kapela Sematam zverejnila nový tanečný videoklip, v ktorom sa objavila aj známa tanečná skupina Old School Brothers. Pri počúvaní skladby s názvom Nebezpečne dobrá budete mať pocit, že počúvate slovenského Bruna Marsa.

Novinka je o nebezpečne dobrej čajočke, ktorá vás dostane od prvého momentu ako ju zbadáte. Autorom hudby a textu je líder Marek Kutnár, ktorý si zahral aj vo videoklipe. Svoju choreografiu zvládol napriek zápalu kolien. O zvuk skladby sa postaral Marek Šurin zo Soundshine a videoklip sa nakrúcal v bratislavskej Design Factory.

“Design Factory nám na našom krste tak učarovalo, že sme sa rozhodli zvoliť si ho aj ako priestor do klipu. Okrem toho sa natáčalo ešte vo futuristických priestoroch nitrianskej spoločnosti ECAZA a na menej frekventovanej ceste niekde medzi Malým Cetínom a Golianovom. V rámci nášho pokračujúceho trendu low-budget produkcie sme boli režisérom a scenáristom opäť naša manažérka Janka Fiebigová a ja, obliekli sme si čo naše skrine dali a občas sme aplikovali nejaký ten púder proti lesknutiu,” hovorí spevák a frontman Marek Kutnár.

Vo videoklipe môžete vidieť aj tanečnú skupinu Ol School Brothers, ktorá tak isto ako kapela Sematam vznikla v meste pod Zoborom.

“Old School Brothers sú veľkí profesionáli a tiež skvelí ľudia a tak spolupráca s nimi bola úplne perfektná. S líderkou skupiny sme dali dokopy spoločné choreografie. Dokonale sme si sadli a rýchlo sme vedeli aké tanečné prvky chceme použiť. Chlapčenskú tanečnú zložku zastúpili talentovaní junáci Adrián a Samuel, ktorí úspešne účinkovali v šou Česko Slovensko má talent. Okrem spoločných pasáži sa tanečníci predvedú v klipe aj pri sólo prvkoch a naplno predvedú čo je v nich. Ku koncu nakrúcania sa zvrhla pred kamerou totálna freestyle dance party,”: dodáva spevák Marek Kutnár.

To Top