Kapely

Vypočujte si skladbu z nového albumu legendárneho gitaristu Slasha

Legendárny gitarista kapely Guns N ‚Roses predstavil nový singel „Fill My World“. Klasický hardrockový zvuk v strednom tempe so sebou nesie atmosféru nádeje, skrýva hrejivé lúče slnka a samozrejme nezameniteľné riffy majstra oblých gitár.

Albumová novinka Slasha a jeho kapely vychádza 11. februára 2022 prostredníctvom Gibson Records v spolupráci s BMG. Album „4“ je celkovo piaty sólový album Slasha, a v poradí štvrtý so zostavou zahrňujúcou Mylesa Kennedyho (spev), Brenta Fitze (bicie), Todda Kernsa (basgitara a spev) a Franka Sidorisa (gitara a spev).

„Náš nový album je maximálne spontánny. A tým sa odlišuje od predchádzajúcich dosiek. Žiadna veľká veda, mnoho vecí bolo natočených live, prípadné chybičky v zázname zostali, pretože pri jame sa také veci stávajú. Jednoducho sme hrali autenticky, ako najlepšie dokážeme,“ uviedol k novinke „4“ sám Slash, ktorý musel nedávno riešiť nepríjemnosť v podobe covidovej nákazy v zostave THE CONSPIRATORS.

Na štarte turné, ktoré kapela začína 8. februára v americkom Portlande, však budú všetci muzikanti opäť fit a pripravení.

To Top