Zaujímavosti

Vypredaný koncert Bastien bol zážitok pre všetky zmysli!

Vypredané lístky, skvelá atmosféra a zážitok pre všetky zmysli. Takto sa uviedla na scénu Bastien s prvým koncertom!

„Na show sme pracovali niekoľko mesiacov. Kapela, vokalistky, tanečníci Beat Up Crew Ostrava, všetci podctivo makali. Na pódiu v ten večer stálo 12 ľudí, plus kameraman a pomocníci, sa tam párkrat zjavili, aby som na nikoho nezabudla. Celá produkcia predviedla neskutočný výkon.  Okrem koncertu účastnini dostali darček v podobe bubeníckej show, tanečného súboja a tiež podpisané CD celou kapelou s kúskom torty.“: prezradila Bastien.

„Fanúšikovia boli spokojní. Čo mňa osobne zahrialo pri srdci je, že si nami spievali “Home Again, či I’m your Doctor” na plné hrdlo.”“: doplnila speváčka.

Od vydania debutového singlu Your Lady, ktorý nesie aj názov albumu ubehli 2 roky. Prestriedalo sa na ňom množstvo ľudí, od producentov, hudobníkov, a už to vyzeralo, že sa albumu ani nedočkáme.

„Je to skutočne dlhšia doba a dali sme si načas. Ale osobne si myslím, že všetko muselo dozrieť a hlavne ja, ako interprét som sa musela zbaviť kotiev, ktoré mi bránili v rozlete. Ukončila som vzťah, dokončila medicínu, dostala som padáka v rádiu a album je na svete“: vyjadrila sa Bastien.

„Samozrejme nie je to také jednoduché ako to vyzerá. Keby som vedela, že až po týchto “neúspechoch a úspechoch” budem pripravená a schopná úspešne vydať album, tak to urobim rýchlejšie a hneď. Najťažšie bolo, asi nájisť tých, spoľahlivých ľudí, ktorí sú ochotní pracovať. V dnešnej dobe, keď všetci by chceli zaplatené, a nič pre to neurobili, je to náročné a aj ja som náročná. Dnes už ich mám a som na nich všetkých veľmi hrdá a za nich šťastná. A druhá kapitola je aj medicína. Chcelo to veľa času a stopercentnú koncetráciu“: doplnila na záver speváčka.

Album Your Lady je napísaný v angličtine. Texty a hudbu si napísala Bastien sama. Osem skladieb  hovorí o láske, zlomenom srdci a o vnímaní rozchodov z pohľadu žien.

Žánrovo je album zaradený do “Popíku”, Pop Rap-u s prídavkom Soulu. Album si možete vypočuť už aj na Spotify a v iných hudobných app.

To Top