Viac...

Vyskúšaj aj ty najobľúbenejšiu Android aplikáciu na prehrávanie slovenských rádií!

Na Google play nájdete v roku 2019 viac ako 2 milióny rôznych aplikácií a hier, ktoré sú dostupné pre celý svet. Medzi všetkými aplikáciami sa nachádza aj aplikácia SK Radio, ktorú vytvorili dvaja mladí vývojári zo Žiliny!

Slovenská aplikácia SK Radio začala svoju púť ešte počas štúdia dvoch spolužiakov na univerzite. Za pomerne krátky čas však dokázala zaujať vyše 100 tisíc používateľov systému Android, ktorí chcú mať pri sebe slovenské rádiá, ktoré si môžu kedykoľvek pohodlne spustiť.

Na základe úspechu zo slovenska sa tvorcovia rozhodli aplikáciu vydať aj v ďalších 15 krajinách po celom svete. Aplikácia ponúka široké spektrum slovenských rádiových staníc, ktoré si môžete prehrať vo vašom smartfóne alebo tablete. SK Radio obsahuje aj nastavenia ako úroveň kvality prehrávania pre šetrenie mobilných dát, jednoduché a moderné prostredie, časovač vypnutia a dokonca aj budík.

Aplikácia vyzerá moderne a jednoducho

V aplikácií si môžete označiť vaše obľúbené rádiá, čím si ulahčíte vyhľadávanie a prechod medzi jednotlivými rádiovými stanicami. V prehľadnom prehrávači na obrazovke nechýba ani informácia o aktuálne hranej skladbe v rádiu, čo ocení mnoho poslucháčov.

Aplikácia SK Radio sa na Google Play teší veľkej obľube, čomu nasvedčuje aj vyše 4 tisíc komentárov, ktoré sú z 99% pozitívne. V music ZONE radi počúvame slovenskú hudbu a slovenské rádiá a preto sme veľmi radi, že takáto aplikácia vznikla práve na Slovensku od dvoch mladých vývojárov. Ak ste na tom podobne, určite si túto aplikáciu stiahnite priamo z Google play!

To Top