Správy

Vytvorte si vlastnú aplikáciu a zarábajte až 300 eur denne!

Jedinečná platforma QuickApp Ninja Vám ponúka vytvoriť si vlastnú aplikáciu pre zariadenia s operačným systémom Android, ktoré môžete veľmi jednoducho publikovať na Google Play a ponúknuť ich tak niekoľkým miliardám používateľov smartfónov a tabletov! 

V QuickApp Ninja si môžete vytvoriť vlastnú hru v podobe veľmi obľúbených kvízov, ktoré sú momentálne najstahovanejšími aplikáciami na Google Play. Nepotrebujete žiadne špeciálne zručnosti ani programátorské schopnosti. Všetko sa odohráva v intuitívnom drag -n- drop prostredí, kde si môžete vybrať z množstva šablón a vytvoriť vlastný obsah hry.

„Ako teda môžem na tejto hre zarobiť?“ Veľmi jednoducho! Vo Vašej hre sa budú používateľom zobrazovať reklamy, ktoré Vám budú zarábať. QuickApp Ninja vyvinuli jedinečný algoritmus, ktorý ukazuje len reklamy, ktoré poskytujú maximálny výnos a zároveň nezničia používateľovi zážitok z hry.

Zaujímavosťou je hra 4 pics 1 Word. Jedná sa o najúspešnešiu hru, ktorá bola vytvorená cez platformu QuickApp Ninja a ktorá zarába denne 50 tisíc dolárov! Áno čítate správne. Táto hra má viac ako 10 miliónov stiahnutí.

Prejsť na QuickappNinja!

Platforma QuickApp Ninja je 100 percent zadarmo a určite sa oplatí vyskúšať vytvoriť si svoju vlastnú kvízovú hru, ktorá sa koniec koncov môže stať na Google Play jednou z najobľúbenejších. Odporúčame Vám vytvárať hry v anglickom jazyku aby ste tak zasiahli čo najväčšie publikum z celého sveta. Určite si teraz myslíte, že musí existovať obrovská konkurencia, ale nie je to tak. Vaša šanca na vytvorenie kvízu, ktorý si stiahne niekoľko desiatok, alebo stoviek tisíc ľudí je naozaj veľká. Stačí len vymyslieť tému a môžete začať.

Všetko, čo potrebujete pre vytvorenie úspešnej hry je nápad, dobré fotografie a Vaša fantázia. Nemôžeme Vám sľúbiť, že keď vytvoríte jednu hru bude v top 10 na Google Play. Môžete vytvoriť 50 hier, z ktorých Vám každá zarobí určitý obnos a tak svoj príjem môžete ešte viac zvýšiť. V platforme neexistuje žiadny limit pre počet hier a tak ich môžete vytvoriť toľko, koľko chcete.

To Top