Výzva pre muzikantov! Stante sa predkapelou na koncerte Tomáša Klusa

0
5
views

V rámci svojho česko-slovenského turné s názvom “ANI SI NESEDEJTE”  má Tomáš Klus namierené aj do Nitry ! Konkrétne svoj koncert odohrá 13. októbra 2012 v Starom Divadle Karola Spišáka so začiatkom o 19.00 h za symbolické vstupné 😀 15 e ,- . Ale!  Nie je on žiadny súkromník! Tento mladý pán sa o zážitok a pohľad na vypredané hľadisko rád podelí, a to tým, že si z každého koncertného mesta vyberie predkapelu. Takže tým vzniká skvelá príležitosť pre všetkých dobrých muzikantov aj z Nitry. Týmto pádom držím palce nech si Tomáš vyberie správne 🙂  Tu sú slová samotného Tomáša Klusa s jeho výzvou :

“Prosíme pomozte! Nejsme schopni odehrát celý koncert, proto je nám zapotřebí předskokana. Nemusíte hrát dlouho, stačí dvacet minut. Půjčíme Vám dva mikrofony a můžeme nazvučit až dvě akustické kytary, obojí v případě, že budete dva. Chcete-li si zahrát, pošlete nám svá dema. Z každého města a okolí, v němž budeme koncertovat, vybereme někoho, kdo se nám líbí. Na e-mail TRNZPATY@GMAIL.COM nám případný zájemče pošli, prosím, empétrojku a iniciály, ať si o Tobě uděláme obrázek. Budeme se těšit, že nám vytrhneš trn.”

Ak ste si náhodou nie celkom istý či viete alebo poznáte nejaké piesne určite navštívte jeho http://bandzone.cz/tomasklus stránku alebo http://acafe.sk/ep_event/2012/09/tomas-klus-v-starom-divadle-k-spisaka-v-nitre/  z ktorej som sa o tejto udalosti dozvedela aj ja…

Mne ale aj úplne stačí že jeho tvorba je inšpirovaná takými “pojmami” ako Jarek Noha­vica, Karel Plí­hal, Karel Kryl, Jack John­son, Tracy Chap­man, Newton Faulkner.

Dopočutiaaa 🙂