The Wanted vymenovali Rihannu symbolom krásy a uťahovali si z Backstreet Boys

0
22
views

Čoraz obľúbenejší britský boyband The Wanted, pohybujúci sa na hudobnej scéne od roku 2010, kedy vydali svoj prvý debutový album, predstavil nový videoklip k tretiemu singlu z pripravovaného tretieho albumu. Pätica Angličanov v krátkej snímke nielenže menuje Rihannu ako symbol ženskej krásy, ale si aj uťahuje zo svojich skúsenejších kolegov ako Take That, ‘N Sync či Backstreet Boys.

Po skladbách Chasing The Sun a I Found You vyťahuje päťčlenný britský boyband The Wanted ďalší singel zo svojho doteraz nepomenovaného tretieho albumu. Videoklip k singlu Walks Like Rihanna mal premiéru 8. mája prostredníctvom ich VEVO kanála na Youtube. Režisérsky sa ho ujal Shane C. Drake, ktorý v minulosti točil klipy pre Timbalanda, Paramore, či Kelly Clarkson.

Hlavnou myšlienkou krátkej hudobnej scénky je výber spôsobu, akým bude vizuálne spracovaný nový singel formácie. Divák sprvu vidí ženské nohy a domnieva sa, podľa názvu, že takto chodí aj Rihanna, a presne táto chôdza tak znemožňuje chlapčenskej skupine triezve uvažovanie pri voľbe videa.

Práve preto začnú najprv videom, ktoré by bolo vtipné. To im automaticky pripomína kultovú scénku z videoklipu skupiny ‘N Sync k skladbe Bye Bye Bye, kde Justin Timberlake a jeho vtedajší kolegovia doslova viseli na nitkách ako bábky ovládané ženou.

the-wanted

Po tom, ako jeden z členov, konkrétne Jay McGuiness, zavrhne vtipný nápad a predstaví svoju víziu o dospelých chlapoch, divák sa presúva opäť do 90-tych rokov. V tomto prípade biele šaty a tie “najsladšie” figúry pripomínajú Backstreet Boys a I Want It That Way.

the-wanted-walks-like-rihanna

Napokon, tam, kde nezaberie zronený výraz tváre á la Nick Carter, zaberie čiernobiela a mokré telá tak, ako to robili Take That v Back For Good.

wanted2

V akom význame použila skupina vo svojom videoklipe spojenie chlapčenských skupín 90-tich rokov a barbadoskej speváčky a chceli vzdať týmto hold alebo sa zabaviť na ich účet? To je otázne.