Koncerty

You Me At Six sa počas tour zastavili aj v Bratislave

V nedeľu 27.1.2019 do bratislavského Randalu zavítala anglická rocková kapela You Me At Six.

Predkapely si You Me At Six zobrali na celú tour dve, ktoré nechýbali ani v našom hlavnom meste – štvorčlenná pop-punková kapela z Manchestru – Hot Milk na čele so sympatickou speváčkou a gitaristkou Hannou Mee, ktorá odohrala len pár skladieb, nakoľko, ako sme zistili od Hannah, hrajú spolu ako kapela len 3 mesiace a vydať zatiaľ stihli len jeden singel Awful ever after. To však vôbec nebránilo tomu aby v Randali nespravili poppankáči z Británie poriadny randal.

Druhou predkapelou bolo tiež štvorčlenné zoskupenie pochádzajúce z UK. Z jedného z najjužnejších miest Anglicka, Brigtonu doniesli altrock chalani z Big Spring.

Hudbou pripomínajúcu miestami Alice in Chains či Queens of the Stone Age sa taktiež nenechali zahanbiť a odohrali veľmi energický set niečo viac ako 40 minútový set.

Hlavnými hviezdami večera – sympatická pätica zavítala na Slovensko od začiatku svojho pôsobenia úplne po prvýkrát a priniesla so sebou svoj nový, v poradí už šiesty album “VI”, ktorý vydali v októbri minulého roku. YMAS odohrali vo svojom sete 14 skladieb a 4 prídavky, najviac skladieb (6) zaznelo práve z najnovšieho albumu – napr. 3AM, Back Ahead, či skladba Straight to my head, ku ktorej klip vyšiel v polovici decembra.

Nechýbali však ani najväčšie hity zo starších albumov – napr. Underdog, ktorý kapela hráva už deviaty rok, Bite my tongue, ktorý kapela nahrala s frontmanom Bring Me The Horizom Oliverom Sykesom, či Lived a lie, hit známy zo soundtracku hry FIFA 14.

https://www.facebook.com/bigspringmusic/
https://www.facebook.com/youlikehotmilk/
https://www.facebook.com/youmeatsix/

 

To Top