Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Z Youtube na veľké pódium –ExperiencE je spojenie House hudby a hudobníkov

Slovenský house DJ a producent PHILIPEE  mal pred 2 rokmi sen vytvoriť youtube DJ-mix formát po vzore DJmagTV či Boiler Room s názvom EEtv. Ako pridanú hodnotu chcel modernú tanečnú hudbu okoreniť hudobníkmi či špeciálnymi hosťami zo Slovenska i zahraničia. 

Po vydaní 4.dielu svojej show a nenájdení vhodného sponzora sa rozhodol ísť na vlastnú päsť a prenáša EEtv zo štúdia do klubov pod názvom ExperiencE– na hudobný support si pozval profesionálnych hudobníkov, saxofonistu zo Sax Beatz a huslistu Petra Fajtu.

Diváci tak budú môcť naživo počuť  špeciálne verzie svetoznámych tanečných skladieb ako napr. Avicii – Without You so saxofónom, či Swedish House Mafia – Don’t You Worry Child s huslami.

Reklama

„Kombinácia živých nástrojov s modernou hudbou je pre diváka pridaná umelecká hodnota a prináša intenzívnejší zážitok, vytvorí živší efekt ako len samotný DJ. Mojim cieľom je navodiť ľuďom v kluboch zimomriavky zo špeciálnych kombinácií melodických skladieb s hudobnými nástrojmi a tvrdších party skladieb“ vraví PHILIPEE, známy napr. skladbou Feel feat. VeronikaS.

Reklama

Premiéra projektu ExperiencE sa uskutoční v piatok 15.júna v modernom veľkom clube Montego v Rimavskej Sobote. Počas večera sa budete môcť zabaviť na súčasné housové štýly ako Future House, Deep House či tvrdší Bass House a EDM.

Na posilnenie eventu boli prizvaní známi slovenskí  DJi a producenti – Drozďo & Demex, ktorých skladby  ako It’s you či All night poznáte zo slovenských rádií. Tešiť sa môžete aj na darčeky a špeciálne drinky od TatraTea. 

Na udalosť sa môžete prihlásiť TU.

Reklama
Reklama www.bedy.sk
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Zaujímavosti

Hráte na gitaru a potrebujete inšpiráciu? Pripravili sme pre Vás zoznam obľúbených gitarových YouTube kanálov, ktoré Vám prezradia všetko o gitarách, gitarových sólach a...

Zaujímavosti

Prince bol jedným z najpredávanejších umelcov. Koncert z jeho turné Purple Rain z roku 1985 sa bude v piatok streamovať na YouTube. Súčasťou toho bude...

Zaujímavosti

Americký raper a spevák Post Malone odohral v piatok 24.4.2020 online koncert na YouTube, v ktorom zahral niekoľko skladieb od legendárnej kapely Nirvana! Samotný...

Zaujímavosti

Najsledovanejšia video služba na internete začala zverejňovať prehľadné štatistiky o streamovaní v týždenných grafoch a ponúka vyhľadávanie podľa interpretov a ich rozpis najpopulárnejších skladieb...