Za päť dní viac ako 100 000 videní? Mladým Slovákom sa podaril výborný cover Eda Sheerana!

0
83
views

Žilinská formácia JA TY A ROLO – The Bluebeat si zobrala na mušku nový hit Eda Sheerana “Shape Of You”, ktorý v pretextovanej podobe obletel internet a získal si neuveriteľnú popularitu. Započúvajte (aj zapozerajte) sa aj vy do ich “LADA parody” coveru.

Ja, Ty a Rolo je nezávislá slovenská beat-punková kapela, založená v roku 2013. Ich debutový album s názvom It’s Allright, nahrávaný v Banskej Bystrici, bol vydaný 11. júna 2014, obsahuje 10 štúdiových nahrávok, z ktorých 9 je spievaných v angličtine.  V roku 2016 vyšiel kapele v poradí druhý album s názvom Who is who. Krátko potom kapela ohlásila koniec pôsobenia. Teraz je však už všetko ináč!

Po päťmesačnej koncertnej pauze ohlásil frontman a zároveň najstarší člen kapely, spevák a basgitarista Michal Vasiľ prácu na novom EP obsahujúcom výlučne piesne spievané po slovensky. Pred pár dňami bol vydaný videoklip k singlu “Lada”, ktorý je po hudobnej stránke spracovaný ako cover verzia svetovo známeho hitu “Shape Of You” od anglického speváka menom Ed Sheeran. Klip sa natáčal za pomoci priateľov, rodiny a známych v Rajeckej Kotline, blízko obce Kunerad a Rádio Expres pieseň označilo za akúsi “ódu na Ladu”. Singel je výsledkom práce novej zostavy – trojice Michal Vasiľ, Roman Levčík (gitara) a Roland Uškovitš (bicie), ktorý v minulosti vystupoval ako bubeník pre Zdenku Prednú, či Oskara Rózsu, tentokrát pod menom Ja Ty a Rolo.

Tip:  Anastacia sa vracia v plnej sile!

Aktuálne novinky nájdete na stránke https://www.facebook.com/JaTYaROLOthebluebeat.

Nenechajte si ujsť: