Koncerty

Začína sa jesenná časť turné Adama Ďuricu a jeho hostí

Jesenné akustické koncerty Adama, nadväzujú na jeho úspešné turné na jar tohto roka.  Už vtedy, Adam poznamenal na margo koncertov : „ Aj tie najväčšie rockové kapely mali na unplugged koncertoch vždy veľmi príjemnú, pokojnú náladu. Veľmi sa teším na nové úpravy pesničiek, v ktorých použijeme husle, bendžo, dobro, nylonku, ukulele, ale aj rôzne perkusie.“ 

A v tejto atmosfére sa samozrejme bude pokračovať, aj vďaka tomu , že sa medzitým udialo niekoľko veľmi dôležitých udalostí. Či už u Adama, alebo jeho hostí. Karmen Pál-Baláž vydáva svoj debutový album práve v deň začiatku turné (25.10) A práve pod jej album Kúzlo je Adam podpísaný ako producent a autor skladieb s výnimkou jednej. Jeho ďalší hostia Peter Bič a Viktória z Peter Bič Project, vydali svoj nový album Labyrint len pre niekoľkými dňami.(22.10) A do tretice všetko dobré!

Na začiatok turné si Adam Ďurica pripravil pre fanúšikov výber z jarného turné na samostatnom albume.

„Som naozaj veľmi rád, že sa ľuďom tak páčili a páčia naše akustické koncerty,  svedčí o tom aj to, že jesennú časť máme skoro vypredanú a to sme pridali ešte jeden koncert v Bratislave. Chcel som aby si nielen tí, čo boli na našom koncerte, ale aj tí, ktorým to nevyšlo, vychutnali túto  fantastickú a jedinečnú atmosféru. Postarali sa o ňu hudobníci, hostia a hlavne diváci. A preto sme mohli vydať tento výber z jarnej časti,“ charakterizuje album Adam.

To Top