ZakázanÝovoce vypouští svůj první singl z připravované desky

0
2
views

Měsíc a půl od vydání remaku Genocida 2016 kapela zakázanÝovoce představuje další novinku. Jedná se o první singl z připravovaného alba, které by mělo vyjít ještě letos. Písní Díky vám! kapela děkuje svým fanouškům za podporu, kterou ji vyjadřují.

Kapela se v uplynulých týdnech soustředila na novou tvorbu a v těchto dnech představuje nový singl – videoklip s výmluvným a možná i víceznačným názvem Díky vám!, kterým potvrzuje sehranost nového složení (Mejdlo, Yaris, Mimi a Travis) a návrat tvorby k agresivnějšímu soundu svých začátků.

Videoklip se natáčel u Říčan ve Středočeském kraji v nedostavěné věznici. Baskytarista Yaris k této lokaci dodává: „Říčany jsou pro nás a pro naši kapelu určitý symbol. V počátku jsme tohle město měli jak v logu, tak jsme zde i několik let zkoušeli. Štěpán dokonce v Říčanech vyrůstal a dodnes tam bydlí. Pro mě je to takový druhý domov. Během natáčení videoklipu na mě padla příjemná nostalgie. Jsem rád, že se vše vrací do starých kolejí a pokračujeme v myšlence, kterou se kapela dostala do povědomí.“

V plné síle je kapela připravena se fanouškům představit naživo na připravovaném turné, které začne 6. 5. v Brně. Dále bude pokračovat ve městech Vodňany, Petrovice u Sedlčan, Klatovy, Tábor, Pelhřimov, Plzeň a Písek. Navazovat bude letní festivalová sezóna.

Pražskou koncertní premiérou bude vystoupení na akci Slušnej kanál Open Air Festival, která se uskuteční 28. 5. na atletickém stadionu v Riegrových sadech. Vystoupí zde také kapely Dymytry, Zoči Voči, Prague Conspiracy, Jolly Joker & P.B.U., Loco loco, Maniac a Wait. Hlavní čas od 21:00 bude patřit právě kapele zakázanÝovoce.