Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Zažiť Jelen naživo je neopakovateľný zážitok, v júni vystúpia spolu s IMT Smile

Skupina Jelen minulý rok ukončila sériu koncertov k turné Půlnoční vlak. Tú si nenechalo ujsť viac než desať tisíc divákov. Vystúpenie sedemčlennej skupiny patrí k tomu najlepšiemu, čo súčasná česká hudobná scéna ponúka. Frenetickú atmosféru a strhujúcu energiu sa kapele podarilo zachytiť vo videu, ktoré vzniklo počas troch decembrových koncertov v pražskom Lucerna Music Bare.

„Všechno musí někdy skončit, a i my se téměř po dvou letech loučíme s písněmi Michala Tučného. Teď už pravidelně pracujeme na původním materiálu na naše nové album. Některé z nových písní už zazní právě i na koncertech ve Žlutých Lázních nebo Přibyslavi,“ říká frontman Jindra Polák.

Poslednými jarnými koncerty sa kapela Jeleň rozlúči aj s piesňami Michala Tučného, ktoré ich sprevádzali celý minulý rok a spoluprácu oslávili albumom s názvom Polnočný vlak Michala Tučného. Na februárových a marcových koncertoch kapelu bude  Míša ,spevákovho dcéra,  skupinu sprevádzať  posledný krát. . Turné odštartuje 8. februára vo Frýdku Místku a skončí 30. marca v Malostranskej besede.

Reklama

Máj a jún budú už v znamení open air koncertov, ktoré patria k tomu najsilnejšiemu, čo kapela Jelen ponúka. Druhý ročník rodinnej akcie JELEN & PRIATELIA sa uskutoční 16. mája v Přibyslavi. Jelen na domácej pôde privíta svojich hudobných priateľov, ako sú Mirai, Voxel, Sima Martausová, Kateřina Marie Tichá alebo Martyho Banda.

Na jún kapela prichystala československý hudobný darček. Do pražských Žlutých Lázní  pozvala legendárnu slovenskú skupinu  IMT Smile. Ich prvý spoločný dvojkoncert odohrajú 9. júna.

„Ať se na Slovensku zeptáte kohokoliv, jaká je nejlepší tuzemská kapela, řekne vám bez zaváhání, že IMT Smile. Měli jsme to štěstí, že jsme se s klukama několikrát potkali osobně v zákulisí na festivalech, byl jsem se na ně samozřejmě podívat i na živo a byl to pro mě obrovský hudební zážitek! To, že si budeme moct společně zahrát a potkat se na jednom pódiu je pro nás obrovská čest. Moc se těšíme!” dodáva za kapelu Jindra Polák.

Reklama

Predpredaj na dvojkoncert Jelen a IMT Smile na Ticketlive a Ticketportal.

Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Kapely

Nový album kapely Heľenine Oči pod názvom CIRKUS 22 je už vraj skoro pripravený a hudobníci ho plánujú vydať v októbri 2021. Po úspešnom prvom singli...

Novinky zo sveta hudby

Slovenská stálica Peter Nagy vydáva po 12-tich rokoch nový album! Novinka s názvom „Petrolej“ je optimistická, rovnako ako Peter, ktorý je autorom hudby aj textov...

Novinky zo sveta hudby

Skvelá správa pre všetkých priaznivcov inštrumentálnej gitarovej hudby. Gitarový mág Peter Emmer pred pár dňami vydal svoj nový album s názvom Other Side, ktorý...