Zaujímavosti

Zbožňuješ Chrumky, Tresku a Horalky? Tieto ponožky budeš milovať!

Staré dobré časy… Na raňajky lahodná Treska, potom skvelé nitrianske Chrumky a poobede Horalky. Spoznávate sa? Aj Váš deň možno vyzeral práve takto. Skvelé časy si treba pripomínať skvelými vecami a my Vám chceme predstaviť ponožky, ktoré budete jednoducho milovať! 

Špeciálna edícia slovenských výrobkov v podobe štýlových ponožiek prináša legendárne značky ako Horalky, Chrumky, Tresku a dokonca Zlatý Bažant 73. Ponožky sú vyrobené z príjemného materiálu, ktorý si uchová svoj tvara farbu aj po častom praní. Ku každej objednávke od nás navyše dostanete malý darček!

Ponožky Treska

Kto by nemiloval Tresku? Teraz si ju môžete vychutnať so štýlovými ponožkami na nohách! Inšpirované produktami Treska Exklusiv a Treska v majonéze! Kultová pochúťka, ktorá Vám pripomenie raňajky, rýchle olovranty, ale aj lahodné postávanie pri Treske s rohlíkom.

Ponožky zakúpite priamo tu!

Ponožky Horalky

Kto by nepoznal klasické Horalky? Teraz si ich môžete vychutnať aj ako dokonalý doplnok v podobe ponožiek! Tradičná slovenská pochúťka zo Serede s viac ako šestdesiatročnou históriou sa dočkala svojich štýlových dizajnových ponožiek! Farby ponožiek sú v typickom modro-červeno-bielom farebnom prevedení s kvetom plesnivca, ktorý nájdete aj na obale legendárnych Horaliek.

Ponožky zakúpite priamo tu!

Ponožky Zlatý Bažant 73

Zlatistý mok Zlatý Bažant sa dočkal svojich ponožiek v retro edícií Zlatý Bažant ’73”. Ponožky legendárneho slovenského piva Vás prenesú spomienkami do sedemdesiatych rokov minulého storočia! Autentický dizajn slovenského piva a jeho retro produktu “Zlatý Bažant ’73” si môžete vychutnať aj na štýlových ponožkách, ktoré určite nikto neprehliadne! Farby ponožiek sú biela, červená a zlatá.

Ponožky zakúpite priamo tu!

Ponožky Burizony

Originálne ponožky s dizajnom legendárnej slovenskej pochútky Burizony určite potešia Vaše retro srdiečko! Vychutnajte si spojenie legendárnej slovenskej pochúťky z vyše šesťdesiatročnou tradíciou a štýlových ponožiek s červeno-žltým farebným prevedením Burizony!

Ponožky zakúpite priamo tu!

Ponožky Chrumky

Miluješ Chrumky tak ako my? Potom ti určite budú po chuti aj tieto ponožky s dizajnom legendárnych nitrianskych Chrumiek Špeciálna edícia ponožiek tradičných slovenských výrobcov predstavuje legendárne Chrumky ako štýlové ponožky, ktoré Vás prenesú do detstva. Ponožky sú dokonca balené v originálnych sáčkoch od legendárnych nitrianskych arašidových Chrumiek!

Ponožky zakúpite priamo tu!

Zbožňuješ Chrumky, Tresku a Horalky? Tieto ponožky budeš milovať!
To Top