Hľadáte niečo konkrétne?

Novinky zo sveta hudby

ŽEČOE : Ako sa má asi hluchoslepý pes?

Hudbou chceme v prvom rade pobaviť a tak to aj zostane.

Previdzká skupina ŽEČOE vnikla v roku 2012. Sami svoju tvorbu  charakterizujú, ako jednoduchý punk.

Mirec Ertl (gitara, spev): V našich textoch neriešime žiadne veľké posolstvá ani sa nevenujeme žiadnym ťažkým témam. Veľmi rýchlo po založení kapely sme zistili, že našu hudbu vnímame ako formu zábavy pre nás i pre našich divákov.Tak  je nám to prirodzené a tak to aj zostane.

Reklama

Za svoju krátku existenciu ŽEČOE natočili demo s názvom 4 MÚDRE HLAVY a stihli aj nabrať prvé skúsenosti z podií. I napriek ich nízkemu veku už stihli vystúpenia na spoločných pódiach s kapelami, ako ZÓNA A, KONFLIKT, METROPOLIS či THE PARANOID.

Kapela Iron Maiden oznámila vydanie nového albumu Senjutsu

Ich ďalším štúdiovým počinom je skladba HLUCHOSLEPÝ PES. Skupina si pre realizáciu svojho prvého oficiálneho singlu vybrala osvedčenú značku RANDAL GROUP.

Mirec Ertl: Rozhodli sme sa urobiť krok vpred, a vsadili sme na istotu. V RANDAL GROUP sme spoznali úplne nový rozmer práce s našimi skladbami a tam nám k našej skladbe urobili aj lyrics video, ktoré môžete ku skladbe vidieť. Pre nás to bola aj skúška spolupráce a preto by sme v RANDAL GROUP radi natočili celý album.

Reklama

Aktuálna zostava skupiny je:Mirec Ertl – Gitara/Spev, Luboš Straka – Gitara, Andrej Olvecký – Basgitara a Lukáš Pavlíček -Bicie.

Speváčka Katarína Knechtová prichádza s tanečnou novinkou

Podporte kapelu a pridajte LIKE na ich Facebook: https://www.facebook.com/zecoe

Ich prvý oficiálny singel si môžete vypočut tu:

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež: