Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Získaj vstupenky na Marka Sixmu so zľavou 50%

Po niekoľkých rokoch Slovensko opäť dostane do dobrej tanečnej nálady svetoznámy DJ MARK SIXMA z Holandska. Svoju show odpáli 5.10. v Ateliéri Babylon, kde veľkú párty podporia aj Milan Lieskovský a DJ Stanley. 

Mark Sixma sa narodil a vyrastal v hlavnom meste tanečnej hudby – holandskom meste Breda, z ktorého vzišli mená ako Tiësto, Hardwell a mnohí iní. Je zodpovedný za niektoré najcennejšie nadčasové tanečné hymny. 

V bratislavskom Ateliéri Babylon zahrá v sobotu 05.10.2019, párty rozprúdi aj jeden z najznámejších slovenských DJ-ov Milan Lieskovský a tiež známy DJ Stanley.

Reklama

Teraz máte jedinečnú šancu získať vstupenky s 50% zľavou na Predpredaj.sk, stačí ak pri online nákupe použijete v košíku zľavový kód „marksixmazlava“.

V roku 2013 Mark Sixma spravil debut s jeho epickou „Requiem“. Tým prekonal konkurenciu a získal 1. miesto na Beatport Trance Chart a porazil číslo jedna – producenta a DJ-a Armin van Buurena. Skladba „Requiem“ bola najhranejšou trance skladbou v roku 2013.

Je jedným z mála tanečných hudobníkov, ktorý sám seba zosadil z prvého miesta. Naraz obsadil prvé aj druhé miesto v rebríčku. 

Reklama

Okrem pôvodných svojich nahrávok, ktoré sa objavili vo videohrách a filmoch, Mark spolupracoval napr. aj s Armin van Buuren, W&W and KSHMR.

Vystupuje po celom svete po boku vrcholových DJov: Armin van Buuren, Ferry Corsten, Gareth Emery, Judge Jules, Markus Schulz, Paul van Dyk a Sander van Doorn. 

Reklama www.bedy.sk
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Koncerty

Medzinárodný hudobný festival a konferencia SHARPE sa bude konať už tento víkend. Dvojdňové podujatie prinesie 3. a 4. septembra do bratislavskej Novej Cvernovky viac...

Koncerty

Americká NU metalová skupina SLIPKNOT bola z dôvodu pandémie koronavírusu, nútená zrušiť minuloročné európske turné, vrátane slovenského koncertu, ktorým chcela okrem úspechu posledného albumu osláviť...

Správy

Ukončenie sezóny v hlavnom meste bude opäť v znamení medzinárodného festivalu súčasného tanca a pohybového divadla Nu Dance Fest. Na prelome augusta a septembra preskúma vzťah...

Správy

Po prvý raz na Slovensku zažije divák v rámci festivalu Symfónia umenia, premietanie slávneho oscarového filmu Obchod na korze v sprievode orchestra a mužského speváckeho zboru. Nedávno...