Koncerty

Získaj vstupenky na Marka Sixmu so zľavou 50%

Po niekoľkých rokoch Slovensko opäť dostane do dobrej tanečnej nálady svetoznámy DJ MARK SIXMA z Holandska. Svoju show odpáli 5.10. v Ateliéri Babylon, kde veľkú párty podporia aj Milan Lieskovský a DJ Stanley. 

Mark Sixma sa narodil a vyrastal v hlavnom meste tanečnej hudby – holandskom meste Breda, z ktorého vzišli mená ako Tiësto, Hardwell a mnohí iní. Je zodpovedný za niektoré najcennejšie nadčasové tanečné hymny. 

V bratislavskom Ateliéri Babylon zahrá v sobotu 05.10.2019, párty rozprúdi aj jeden z najznámejších slovenských DJ-ov Milan Lieskovský a tiež známy DJ Stanley.

Teraz máte jedinečnú šancu získať vstupenky s 50% zľavou na Predpredaj.sk, stačí ak pri online nákupe použijete v košíku zľavový kód „marksixmazlava“.

V roku 2013 Mark Sixma spravil debut s jeho epickou „Requiem“. Tým prekonal konkurenciu a získal 1. miesto na Beatport Trance Chart a porazil číslo jedna – producenta a DJ-a Armin van Buurena. Skladba „Requiem“ bola najhranejšou trance skladbou v roku 2013.

Je jedným z mála tanečných hudobníkov, ktorý sám seba zosadil z prvého miesta. Naraz obsadil prvé aj druhé miesto v rebríčku. 

Okrem pôvodných svojich nahrávok, ktoré sa objavili vo videohrách a filmoch, Mark spolupracoval napr. aj s Armin van Buuren, W&W and KSHMR.

Vystupuje po celom svete po boku vrcholových DJov: Armin van Buuren, Ferry Corsten, Gareth Emery, Judge Jules, Markus Schulz, Paul van Dyk a Sander van Doorn. 

To Top