Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Získaj vstupenky na Marka Sixmu so zľavou 50%

Po niekoľkých rokoch Slovensko opäť dostane do dobrej tanečnej nálady svetoznámy DJ MARK SIXMA z Holandska. Svoju show odpáli 5.10. v Ateliéri Babylon, kde veľkú párty podporia aj Milan Lieskovský a DJ Stanley. 

Mark Sixma sa narodil a vyrastal v hlavnom meste tanečnej hudby – holandskom meste Breda, z ktorého vzišli mená ako Tiësto, Hardwell a mnohí iní. Je zodpovedný za niektoré najcennejšie nadčasové tanečné hymny. 

V bratislavskom Ateliéri Babylon zahrá v sobotu 05.10.2019, párty rozprúdi aj jeden z najznámejších slovenských DJ-ov Milan Lieskovský a tiež známy DJ Stanley.

Teraz máte jedinečnú šancu získať vstupenky s 50% zľavou na Predpredaj.sk, stačí ak pri online nákupe použijete v košíku zľavový kód „marksixmazlava“.

V roku 2013 Mark Sixma spravil debut s jeho epickou „Requiem“. Tým prekonal konkurenciu a získal 1. miesto na Beatport Trance Chart a porazil číslo jedna – producenta a DJ-a Armin van Buurena. Skladba „Requiem“ bola najhranejšou trance skladbou v roku 2013.

Je jedným z mála tanečných hudobníkov, ktorý sám seba zosadil z prvého miesta. Naraz obsadil prvé aj druhé miesto v rebríčku. 

Okrem pôvodných svojich nahrávok, ktoré sa objavili vo videohrách a filmoch, Mark spolupracoval napr. aj s Armin van Buuren, W&W and KSHMR.

Vystupuje po celom svete po boku vrcholových DJov: Armin van Buuren, Ferry Corsten, Gareth Emery, Judge Jules, Markus Schulz, Paul van Dyk a Sander van Doorn. 

Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Novinky zo sveta hudby

Skvelá správa pre všetkých priaznivcov inštrumentálnej gitarovej hudby. Gitarový mág Peter Emmer pred pár dňami vydal svoj nový album s názvom Other Side, ktorý...

Kapely

Nový videoklip bardejovskej kapely NIEčO NAVYšE sa dostal na verejnosť. Skladba s názvom Ako film dostala svoj vizuál, s ktorým sa po dlhšej pauze kapela pripomína...

Zaujímavosti

Čerstvá elektro-popová tanečná novinka Mirror od nórskej speváčky Sigrid nenechala na svoje spracovanie dlho čakať. Zopár dní po vydaní ju vo svojej verzii ponúka...

Novinky zo sveta hudby

Katarína Knechtová predstavuje nový tanečný letný hit! Skladba „Rezonancia“ sa nahrávala v niekoľkých fázach v Katkinom domovskom štúdiu Basement. Jedna z najúspešnejších slovenských speváčok je autorkou...