ZLATÁ Slávica A VYNIKAJÚCA speváčka Eva Pilarová zavíta do Zlína V RÁMCI vianočného TOUR 2012!

0
12
views

Že ste už unavení z večného predvianočného zhonu? Oddýchnuť si môžete na skvelom, pohodovom koncerte, ktorý si pre Vás agentúra Pragakoncert pripravila na 4.12. 2012 od 19:00 do klubu Masters of Rock Cafe v Zlíne!

V rámci svojho každoročného vianočného TURNÉ, totiž príde svetoznáma speváčka obdarená krásnym, silným, farebne zaujímavým úplne nezameniteľným hlasom – sopránom o rozsahu 3 oktáv, ktorá oplýva navyše vynikajúcu spevácku technikou, trojnásobná Zlatá Slávica – Eva Pilarová!
V roku 1960 nastúpila do Semaforu, kde začala jej hviezdna kariéra. Natočila stovky piesní, niekoľkokrát zvíťazila v ankete Zlatý slávik, má mnoho cien z domácich i zahraničných festivalov. Jej veľkou láskou je jazz a swing.
Patrí právom k speváckym legendám s neoddiskutovateľne jedným z najlepších hlasov, aký vôbec česká pop-music kedy mala.
Ako každoročne aj tento rok sa vydáva na pravidelné vianočné turné. Večer plný predvianočnej pohody a darčekov ponúkne klasické vianočné domáce a svetové melódie spoločne s klasickými českými koledami. A chýbať nebudú ani najväčšie hity ako je Montiho čardáš!
Preto si tento vianočne ladený a pohodový koncert nenechajte rozhodne ujsť a príďte sa 4.12. 2012 od 19:00 do klubu Masters of Rock Cafe v Zlíne nadýchať vianočnej atmosféry!
Vstupenky na tento jedinečný koncert sú k dostaniu vo zlínskych predpredajoch: na bare klubu Masters of Rock Cafe na Čepková, v Centrálnom predpredaji vstupeniek vo Veľkom kine av Golden Apple Cinema. Možnosť zaslania vstupeniek aj na dobierku: e-mail: mrazova@pragokoncert.com. Viac informácií na www.mastersofrockcafe.cz, www.pragokoncert.com a www.evapilarova.cz.

Zdroj:  Mgr. Martina Benešová Pragokoncert