Kapely

Zlomená noha kvôli videoklipu NIEčO NAVYšE?

Článok prečítate za: 2 min.

V tomto letnom čase prichádzajú chalani z kapely NIEčO NAVYšE s ich novým videoklipom k pesničke Proti múru. O jeho realizáciu sa postarali chlapci z VAFEC creative production v spolupráci s Rastislav Banas photographer a Michal Mišev, ktorý sa tiež podieľal na tvorbe klipu. Pri točení mali všetci o zábavu postarané, pretože Vilo sa dovalil s čerstvo zlomenou nohou, podľa neho to bolo „všetko kvôli klipu a pre kapelu, rád sa obetujem, keď treba.“ A vedeli ste, že práve vďaka vám, fanúšikom, sa kapele podarilo vyhrať súťaž o videoklip? Takže je to vlastne vaše spoločné veľké dielo!

Klip sa natáčal v priestoroch rozbitého starého domu, v ktorom spevák Vilo „poskakuje“ s nohou v sádre. Všetci z kapely mu pomáhali s nosením barlí, kvôli čomu mal občas problémy dostať sa z miesta na miesto. Práve jeho „obeta“ deň pred natáčaním a zlomená noha inšpirovali tvorcov, aby prvotnú predstavu pozmenili. Mohli tak zapojiť svoju kreativitu a bláznivé nápady. „Ani som to neplánoval, ale človek si nevyberie, kam stúpi, resp. spadne. Športom k invalidite :D No chalani moju zlomenú nohu využili, spravili si z toho srandu a aspoň máme na čo spomínať,“ povedal Vilo. Pre všetkých to bol hlavne dlhý a náročný deň, no plný dobrej zábavy, hudby a šialených nápadov. O polochromého speváka sa všetci s láskou starali, na rukách ho nosili a podľa slov z tajného zdroja sme zistili, že tak trochu si Vilovu indisponovanosť aj užívali. Ale našťastie je už noha zrastená, klip natočený a je na ceste k vám.

„S chalanmi sa nám dobre spolupracovalo. Ďakujeme hlavne vám, našim fanúšikom, že sme vďaka vašim hlasom vyhrali súťaž, z ktorej vzišiel tento videoklip. Sme radi, že ste s nami, podporujete nás, lebo bez vás by tento klip zrejme nebol. A ja osobne sa chcem poďakovať za starostlivosť a chlebíčky pri natáčaní, “ dodal Vilo.

Nám už neostáva nič iné, len popriať chalanom pevné zdravie a kosti, aby si pri ďalších počinoch nemuseli pomáhať barlami a inými záležitosťami polochromého človeka. Veríme, že klip sa vám bude páčiť a podporte chalanov zdieľaním ich nového počinu.

Páčil sa Vám tento článok?

Pridajte hodnotenie kliknutím na hviezdičku

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Pridať komentár k článku

Napíšte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!