Zaujímavosti

Známa herečka z Paneláku predstavuje zmyselný videoklip

Exotický výzor a absolútne rozpoznateľný hlas sú spolu so sexepílom najsilnejšími zbraňami speváčky Alžbety Ferencovej, ktorá vystupuje pod menom Zea.

Mladá kráska sa opäť hlási s hudobnou novinkou, ktorú by ste ťažko zaradili do škatuľky domácej hudobnej tvorby. Skladba Out of touch je toho dôkazom. 

Po minuloročnom singli Is this love? sa Zea hlási s ďalšou zaujímavou skladbou a videoklipom.

“Vždy som mala silný vzťah k vizuálu, milujem kreatívu okolo videoklipov, sama som si robila set design, styling, choreografiu, presne som vedela, aký chcem make up, aké chcem zábery. Mám šťastie, že sa mi podarilo splupracovať s ľuďmi, s ktorými sme v tomto smere na jednej vlne, chalani z Forwardcreatives sú perfektní, spolupráca bola dokonalá,” prezradila speváčka, ktorá je aj autorkou skladby. 

“Táto skladba vznikla počas jedného večera pri víne, keď som s Mishel z našej bývalej skupiny Forsomeone dala dokopy melódiu. Hudobne ju dotvorili klavirista Marek Čech a Martin Kroupa. S textom mi pomáhal David Tuscher. Producentsky nápad sfinalizoval Grizzly. Je to také moje druhé hudobné dieťa a veľmi sa teším, že je vonku a som zvedavá na reakcie,” doplnila speváčka, ktorá má na stole niekoľko ďalších plánov do budúcna: “Pripravujem EPčko, ktoré by molho byť na svete na jeseň. Tam mi pomáha šikovný spevák a hudobník Milan Andre. Pôjde o trošku iný projekt, ako tieto moje single, bude to akustické, melancholické a pomerne silné, pokiaľ ide o témy sladieb. Majú to byť výpovede o živote, predsudkoch, očakávaniach, rodine a podobne.”

To Top