Koncerty

Zo Szigetu do Serede! Clean Bandit roztancovali amfiteáter, večer ukončil skvelý Mairee a DJ Roxtar

Sereď neprestáva udivovať. Ešte len necelých 24 hodín po tom, ako rádiové megahviezdy Clean Bandit odohrali svoj koncert na jednom z najväčších festivalov na svete, prišli potešiť slovenských fanúšikov do seredského amfiteátra. A bolo sa na čo pozerať!

Kapela predviedla skvelú show a premenila malé mestečko na mekku tanečnej zábavy. Setlist vyskladaný z najväčších hitov sprevádzala dokolane zvládnutá vizuálna show, ktorú diváci vrelo ocenili. Štvrkovým večerom sa niesli hity ako “Symphony”, “Solo”, “Rockabye”, či “Rathe Be”. Všade šľahali komfety a celý koncert patril k doterajším vrcholom projektu “IN CASTLE”, ktorý pod organizáciou Angetúry Kvas naberá na obrátkach.

Po megahviezdach z Británie prišiel čas na domácu scénu a Óčko Párty roztancoval popredný slovenský DJ MAIREE. Ten aj vďaka svojej zlomenej nohe odohral set, ktorý doteraz znie v ušiach všetkých prítomných. Aj po neštastnom páde ešte pred samotným koncertom v zákulisí Mairee dokázal, že na kvalitnú show nepotrebuje vypredanú Inchebu a že dokáže zabaviť aj staršie publikum. Celým večer zakončil svojou afterparty do neskorých nočných hodín DJ Roxtar.

Všetko sme dokumentovali a prinášame Vám výborný fotoreport. Užívajte a nezabudnite, že projekt “In castle” pokračuje už o týždeň!

To Top